Fuzul Yapı Başakşehir Vadiyaka!

Fuzul Yapı Başakşehir Vadiyaka'da teslimlerin 2017 yılının son aylarına doğru yapılması bekleniyor

Fuzul Yapı Başakşehir Vadiyaka!

3 bin konut hayata geçiren ve Başakşehir'e ilk "modern site-konut" anlayışını getiren inşaat şirketi Fuzul Yapı, şimdi de "Vadi Yaka" projesini inşa ediyor. Fuzul Yapı'nın son projesi olan Vadi Yaka Başakşehir, 18 bin metrekare alan üzerinde hayat buluyor. 

Lokasyonu ile öne çıkan Vadiyaka Başakşehir; Şehir Hastanesi'ne 1 dakika, Başakşehir Metro İstasyonu'na 2 dakika ve Botanik Park'a 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projede sosyal olanaklar için aile yaşamı göz önüne alınıyor. 

290 metrekare alana kurulan Vadi Yaka Çocuk Adası, çocuklara uygun ahşap malzemeli oyun elemanlarıyla güvenli bir ortam yaratıyor. Buna ek olarak Vadi Yaka; kafeteryası, Türk Hamamı, saunası, 2 adet kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otoparkı ve özel peyzajı ile zengin bir sosyal yaşam alanı sunuyor. 

300 milyon TL yatırım değerine sahip Vadi Yaka Başakşehir projesi, 361 konut ve 56 ticari üniteden meydana geliyor. Proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleriyle satışa sunuluyor.  

Başakşehir Vadiyaka projesinde metrekare fiyatları ortalama 4 bin 250 TL'den başlıyor. 2+1 konutlar 460 bin TL ile 500 bin TL arasında, 3+1 konutlar 650 bin TL ile 750 bin TL arasında, 4+1 konutlar ise 850 bin TL ile 950 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. 

Fuzul Yapı Başakşehir projesinin ödeme planına göre; yüzde 25 peşinat veriliyor, kalan bedel 120 ay banka kredisiyle taksitlendiriliyor. Projenin anahtar teslimin 2017 yılının sonunda yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir