Fuzul Yapı Emlak Fuarı'na kampanyayla girdi

Fuzul Yapı bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen Emlak 2015 Fuarı'na, özel kampanyalarıyla girdi.

Fuzul Yapı Emlak Fuarı'na kampanyayla girdi

4-8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlenen Emlak 2015 Fuarı'na kampanyalarla giren Fuzul Yapı, Vadiyaka Başakşehir ve Olimpa Park Evleri'nden daire satın alan müşterilerine dekorasyon ve mobilya hediyesi sunacak. Olimpa Park Evleri projesinde teslimler Ekim ayı itibarıyla start alacak. 

Fuzul Yapı kampanyalarıyla CNR Expo'da
Bugüne kadar ürettiği 4 bin konutla dikkat çeken Fuzul Yapı son Projesi Vadiyaka Başakşehir ve teslimleri Ekim ayında başlayacak Olimpa Park projelerinden ev alanlara dekorasyon ve mobilya hediyesi sunacak. Fuzul Yapı fuar süresince Hol 4 CO 2'deki standında ziyaretçilerle bir araya gelecek

Mega projelerin kesişme noktasındaki proje: Vadiyaka
Vadiyaka Başakşehir projesi, mega projelerin kesişme noktasında yükseliyor. Şehir Hastanesine bir, Başakşehir metro istasyonuna iki dakika uzaklıkta konumlanan Vadiyaka, 2+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçeneklerine sahip. Toplam 361 konut ve 56 ticari ünitenin yer aldığı Vadiyaka projesi, sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. 

Olimpa Park projesi
İnşaat çalışmalarına 2014 yılında başlanan ve toplam 228 daireden oluşan Olimpa Park Projesinde de teslimlerin 29 Ekim 2015 tarihinde yapılması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir