FUZUL Yapı, Konexpo’ya katılıyor

Başakşehir'de bugüne kadar birçok proje gerçekleştirerek, bölgenin çehresini değiştiren önemli projelere imza atan Fuzul Yapı, Konexpo’ya katılıyor

FUZUL Yapı, Konexpo’ya katılıyor

09 Eylül 2013 / emlakwebtv
Başakşehir'de bugüne kadar birçok proje gerçekleştirerek Olimpa Rezidans, Olimpa AVM, Kent Ariva, Kent Neriva, Kent Evila gibi bölgenin çehresini değiştiren önemli projelere imza atan Fuzul Yapı, Konexpo 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği’ne katılıyor.

Fuzul Yapı, Konexpo’daki özel stantta, projelerini ziyaretçilere sunacak
3. Çevreyolu, 3. Köprü ve 3. Havalimanı projelerinin güzergâhındaki konumu ve Kanal İstanbul Projesi nedeniyle İstanbul’un yatırıma en uygun ve en hızlı gelişen bölgesi olarak yıldızı parlayan Başakşehir’in mimarlarından biri olan Fuzul Yapı, Türkiye’nin Kadim Başkentlerini buluşturan Konexpo’daki özel stantta, projelerini ziyaretçilere sunacak.

FUZUL Yapı, Konexpo’ya katılıyor
Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği KONSİAD’ın 12-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul Feshane'de organize ettiği KONEXPO 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği’nin onur konuklarından biri olan Fuzul Yapı, misafirlerini 2. Mahmut Salonu, H5 nolu stantta ağırlayacak.

Tarihte başkentlik yapmış Konya, Karaman, Edirne ve İstanbul’u dört gün süreyle Feshane'de buluşturacak KONEXPO 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği, bu illerdeki sanayici ve iş adamlarının maddi, manevi, bilgi, beceri, ekonomi ve sosyal alanlardaki birlikteliklerini sağlıyor. Bu illerdeki işletmelerin, ticari bağlantılar kurup birbiriyle tanışmalarına zemin hazırlayan ''Kadim Başkentler Buluşuyor'' KONEXPO 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği, Konya Kültürünün tanıtımı açısından da önem taşıyor.