Fuzul Yapı örnek dairesini AVM’de kurdu

Fuzul Yapı, son projesi Olimpa Konutları’nın örnek dairesini, bir ilki gerçekleştirerek alışveriş merkezinin içine kurdu

Fuzul Yapı örnek dairesini AVM’de kurdu

25 Şubat 2014 / emlakwebtv
Başakşehir’in çehresini değiştiren modern projelere imza atan Fuzul Yapı, inşaatı hızla devam eden Olimpa Konutları projesindeki dairelerin bir örneğini sıra dışı bir mekana, Olimpa AVM’nin ikinci katına kurdu. Türkiye’de ilk defa bir örnek daire alışveriş merkezinde müşterilerin beğenisine sunuldu. 

Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “Başakşehir’de hayata geçirdiğimiz mimari değişimi Olimpa Konutları’yla pekiştiriyoruz. Bölgeye, kalite ve konfordan ödün vermeyen modern dairelerimizle bir kez daha damgamızı vurmuş olacağız” dedi.

Akbal: “Başakşehir’de Olimpa Konutları ile bölgeye güzel bir imza daha atıyoruz”
Başakşehir’de çok ilgi uyandıran Kent Ariva, Kent Neriva, Kent Evila gibi büyük projeleri başarıyla tamamladıklarını vurgulayan Akbal, “AVM ve rezidanstan sonra Olimpa Park’ın son halkası Olimpa Konutları ile bölgeye güzel bir imza daha atıyoruz. Yine Başakşehir kazanacak, yine Fuzul’u tercih eden, güvenen yatırımcılarımız kazanacak, yine İstanbul kazanacak” diye konuştu.
Olimpa Konutları örnek dairesi, Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal ve Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal tarafından açıldı. Açılış ile birlikte İstanbullular Olimpa AVM’nin ikinci katında kurulan örnek daireyi gezme fırsatı buldu.

Olimpa Park projesi
Fuzul Yapı’nın Başakşehir’de yaptığı Olimpa Park projesi 4 ayaktan oluşuyor. Olimpa AVM, Olimpa Rezidans Olimpa Konutları ve Olimpa Çarşı. AVM Başbakan Erdoğan tarafından 2011 yılında açıldı. Rezidansın da açılmasının ardından projenin son aşaması olan Olimpa Konutları ve Olimpa Çarşı inşaatı start aldı. Olimpa Konutları ve Olimpa Çarşı 15.000 bin metrekare arazi üzerinde yükseliyor. 232 konut ve 55 cadde mağazasından oluşan proje, toplam 160 milyon liraya mal olacak. Kasım ayında satışına başlanan konutların metrekare fiyatı ise yaklaşık 3 bin 700 TL civarında. Önemli bir satış grafiği yakalanan projede, yaklaşık iki ay içinde konutların yüzde 35’i, ticari ünitelerin ise yüzde 90’ı satıldı.

Olimpa Konutları’nda ‘0’ peşinat, Kasım 2015’te teslim
Olimpa Konutları’nda 4 farklı daire tipi bulunuyor. 3+1’lerde 131 ve 144 metrekarelik daire seçenekleri, 455 bin TL ile 562 bin TL arasında değişen fiyatlarla sunuluyor. 197.5 ve 199 metrekarelik 4+1 daireler ise 665 bin TL ile 758 bin TL aralığında satışa sunuluyor. Özellikle aileleri hedefleyen projede 1+1 ve 2+1 daire ise bulunmuyor. Projede ayrıca her daireye bir kapalı otopark ve 5 metrekarelik depo alanı da veriliyor. Teslimlerin 2015 Kasım ayında gerçekleşeceği Olimpa Konutları’ndan “0” peşinatla konut sahibi olmak mümkün.