Fuzul Yapı rotadan şaşmadı

Başakşehir’de hayata geçirdiği projelerle tanınan Fuzul Yapı, yeni projesi için yine bu bölgeyi tercih etti. Şirket yeni projesi Vadiyaka’yı metrekaresi 4 bin 250 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardı

Fuzul Yapı rotadan şaşmadı

2000 yılından bu yana Başakşehir bölgesinde markalı projelere İmza atan Fuzul Yapı, son projesi Vadiyaka'yı satışa sundu. Vadiyaka, şirketin referans projelerinden Olimpa Park ve Olimpa Park Avm Ve komşu konumda, 18 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 2+1, 3+1 ve geniş aileler için 4+1 daire seçenekleriyle satışa çıkan Vadiyaka projesi 361 konut, 56 ticari üniteden oluşuyor.

Başakşehir'de hala yüksek talep olduğunu dile getiren Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, "Fuzul'u bölgede yatırım yapanlar ve burada yaşayanlar çok iyi bilir. Başakşehir'de pek çok başarılı projeye imza attık, Başakşehir’e 'modem site-konut' anlayışını ilk getiren inşaat şirketiyiz. Bölgenin ilk alışveriş merkezini yaptık. Vadiyaka, tüm bu nedenlerden dolayı bizim Başakşehir'deki uzmanlığımızı konuşturduğumuz özel bir proje oldu. Projede konutlar ve ticari alanlar yer alıyor. Karma bir anlayışla İnşa ettiğimiz Vadiyaka Başakşehir; lokasyonu, mimarisi, ulaşım kolaylığı, konutlarda sunduğu konfor ve lüks gibi pek çok özelliği ile öne çıkıyor. Bugün itibariyle konutlarımızın kısa sürede satılacağın öngörüyoruz. Vadiyaka'nın 300 milyon TL yatırım değeriyle Başakşehir’ın yükseler yeni markası cbcağma inanıyoruz" dedi.

Lansmana özel fiyatlar

Projenin ön talep toplama sürecinde iki binin üzerinde başvuru alındı ve yüzde 30'u satıldı. Dairelerin lansmana özel metrekare fiyatları ise 4 bin 250 TL'den başlıyor. 2017 yılının sonunda bitirilmesi hedeflenen projenin yüzde 70 prim yapmayı bekleniyor. Vadiyaka, Şehir Hastanesi'ne 1 dakika, Başakşehir Metro İstasyonuna 2 dakika, Olimpa Alışveriş Merkezi’ne 3 dakika ve Botanik Parkı’na 5 dakika mesafede yükseliyor.

Çocuklara özel oyun adası…  

Kafeterya, Türk Hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu ve özel peyzajıyla dikkat çeken Vadiyaka’da çocuk dostu alanlar da mevcut. Vadiyaka Çocuk Oyun Adası'nda; miniklerin kullanıma uygun doğal solüsyonlarla üretilen ahşap malzemeli oyun elemanları yer alıyor.