Fuzulev 2017'yi yatırım yılı ilan etti

İnsanları ev hayaline kavuşturmak amacıyla faaliyet gösteren Fuzulev 2017 yılında 55 şube sayısına ulaşmayı hedefliyor

Fuzulev 2017'yi yatırım yılı ilan etti

Her ay 2 yeni şube açan Fuzulev, en son açtığı Hatay şubesiyle 30 şubeye ulaştı.  Kolay konut edindirme sistemiyle ev sahibi olmayanları hedefleyen Fuzulev, Türkiye’ye ve ekonomiye duyduğu güveni yatırımla tazeliyor.

Fuzulev 2017'de yüzde 80 büyüme hedefliyor
Fuzulev’deki büyümeyi anlatan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “2016 yılında çok çalıştık. Ülkemizin yaşadığı tüm olumsuz koşullara rağmen, istikrarına ve insanına güvendik. Türkiye’de şubeleşme noktasında vitesi yükselttik. Bugün Türkiye’nin doğusundan-batısına hızlı bir şekilde büyüdük. 30 şubeye ulaştık. Çok yakında yeni şubeler de aramızda olacak. 2017 yılında ise yüzde 80 büyümeyi ve 55 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz. 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapma hedefimize kararlılıkla yürüyoruz” dedi.

Dar gelirli vatandaşlardan büyük ilgi
Fuzulev kampanyalarının özellikle dar gelirli vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirten Akbal, “Ayda bütçeyi zorlamayan rakamlarla vatandaşlarımızı belli bir projeye hapsetmeyerek onlara Türkiye’nin her yerinden daha erken ev sahibi olma seçeneği sunuyoruz. Açtığımız her yeni şubeyle de gençlerimize yeni istihdam oluşturacağız, bunun büyük bir kısımını Anadolu’da gerçekleştireceğiz” dedi.

Firma Bilgisi: Fuzulev