Fuzulev'den "öğretmenler günü" indirimi

Fuzul Grup, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında başvuru yapan tüm öğretmenlere sisteme dahil olmak için ödenen standart organizasyon bedeli üzerinden yüzde 10'luk indirim sunuluyor

Fuzulev'den

24 Kasım Öğretmenler günü ve 23 Kasım-1 Aralık Öğretmenler Haftası nedeniyle harekete geçen Fuzul Gurup, tüm öğretmenlere özel bir indirime gidiyor. Kampanya kapsamında, öğretmenlere Fuzulev sistemine dahil olmak için gerekli olan bedel üzerinden yüzde 10'luk indirim sağlanıyor.

Fuzulev'den öğretmenlere özel indirim
Faiz ve peşinatsız, taksit öder gibi işleyen Fuzulev sistemi ile herkesin ev sahibi olmasını kolaylaştıran Fuzulev, Öğretmenler Günü'ne özel bir kampanyaya imza atıyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle hazırladığı kampanya ile tüm öğretmenlere sisteme daih olmaları için ödenmesi gereken standart organizasyon bedeli üzerinden yüzde 10'luk indirim sunan Fuzulev'in kampanyası 23 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.

Fuzul Grup hakkında
1992 yılında kurulan ve ilk olarak otomotiv alanında faaliyetlerine başlayan Fuzul Grup, bünyesinde Akv Siorta, Fuzul Yapı; Afiyet Medikal ve Fuzulev gibi şirketleri barındırıyor.

Yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefi ile 2000 yılından bugüne inşaat sektöründe faaliyet gösteren Fuzul Grup tarafından geliştirilen projeler arasında Başakşehir Bizimevler, Kent Neriva, Olimpa AVM, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Fuzulev