Fuzulev'in hedefi yılsonuna kadar 40 şubeye ulaşmak

Binlerce kişiyi ev sahibi yapmaya devam eden Fuzulev'in hedefi yılsonuna kadar 40 şubeye ulaşmak ve 400 kişiye istihdam sağlamak

Fuzulev'in hedefi yılsonuna kadar 40 şubeye ulaşmak

Binlerce kişiyi ev sahibi yapmaya devam eden Fuzulev'in hedefi yılsonuna kadar 40 şubeye ulaşmak ve 400 kişiye istihdam sağlamak. 

Toplam 21 şube

Her ay 2 yeni şube açan Fuzulev’in şu an 21 şubesi bulunuyor. Kolay konut edindirme sistemiyle ev sahibi olmayanları hedefleyen Fuzulev, Türkiye’ye ve ekonomiye duyduğu güveni yatırımla tazeliyor. Kayseri’den sonra; Denizli ve Malatya’da şube açan Fuzulev önümüzdeki aylarda Trabzon ve Diyarbakır’a da açılıyor.

Türkiye'nin her bölgesinde şubeleri olan bir marka olacağız

Fuzulev’deki büyümeye ilişkin görüşlerini aktaran Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “2016 yılı Temmuz ayında Türkiye genelinde 21 şubeye ulaştık. Ülkemizin yaşadığı menfur darbe girişimleri sonrasında çok hızlı toparlandık, piyasalarda dengeler bozulmadı. Biz de grup olarak çok daha fazla çalışma kararı aldık, Fuzulev 2016 yılında daha hızlı büyüyecek, Türkiye’nin her bölgesinde şubeleri olan bir marka olacağız. Gençlerimize yeni istihdam oluşturacağız, bunun büyük bir kısımını Anadolu’da gerçekleştireceğiz. 5 yılda 60 bin kişiyi ev sahibi yapma hedefimize kararlılıkla yürüyoruz. Türk ekonomisi için yatırım yapmak, büyümek şu andaki en büyük önceliğimiz. Türkiye bu zorlu sürece ülkesini seven iş adamlarının, kurumlarının yatırımlarıyla kazançlı çıkarak atlatacak” diye konuştu. 

Fuzulev konut edindirme sistemi ile cazip imkanlar sunuluyor

Kolay konut edindirme sistemi ile isteyen her ailenin faiz ödemeden, beklemeden, kira öder gibi ev sahibi olabildiği Fuzulev, sabit gelire sahip olup kiradan kurtulmak isteyenler için de cazip imkanlar sunuyor. Fuzulev, sadece 1 yıl gibi kısa bir sürede Kayseri, Denizli, Malatya ve İstanbul'un bazı bölgelerinin de bulunduğu yerlerde açtığı şubelerle, bir çok kişiye iş imkanı sağlayarak istihdama katkıda bulundu.