Fuzulev'in şube sayısı 30'a ulaşıyor

Faizsiz ve peşinatsız herkesi ev sahibi yapmayı hedefleyen Fuzulev'in Türkiye'deki şube sayısı yıl sonuna kadar 30'a ulaşacak

Fuzulev'in şube sayısı 30'a ulaşıyor

Faizsiz ve peşinatsız herkesi ev sahibi yapmayı hedefleyen Fuzulev'in Türkiye'deki şube sayısı yıl sonuna kadar 30'a ulaşacak. En son İzmit ve Malatya'da şube açan Fuzulev, Denizli ve Antayla ile şubeleşmeye devam edecek.Türkiye'yi ev sahibi yapmayı planlayan Fuzulev, yıl sonuna kadar 30 şubeye ulaşacak. 

Türkiye'deki herkesi ev sahibi yapacak

1992 yılından bu yana faaliyet gösteren Fuzul Grup markası FuzulEv, isteyenleri kendi bütçesine göre istediği yerde ev sahibi yapıyor. Anadolu'nun imece kültüründeki yardımlaşma geleneğinden esinlenerek bugüne kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yapan Fuzulev, Türkiye'de herkesi ev sahibi yapmak için hızla şubeleşiyor. 

Antalya ve Denizli'ye şube açılacak

İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük illerin ardından Anadolu'da da yatırımına hız veren Fuzuev, en son İzmit ve Malatya'da şube açtı. Fuzulev'in bir sonraki şubeleri ise Antalya ve Denizli'de açılacak. 

4 tip ödeme şekli bulunuyor

Fuzulev'de bütçeyi zorlamayan 4 farklı ödeme seçeneği yer alıyor. “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem”. Fuzulev, ev almak isteyen vatandaşları destekleyen ödeme sistemleriyle, kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden daha erken ev sahibi olmalarını sağlanıyor.

Fuzul Grup hakkında

1992 yılında kurulmuş olan Fuzul Grup, 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe önemli yatırımlar yapmıştır. Fuzul Grup,  Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “ Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları ve en son yapımını gerçekleştirdikleri VadiYaka” gibi bir çok başarılı projeyi hayata geçirerek birçok aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır. 

Fuzul Grup'un konut sektörüne yeni bir soluk kazandırdığı FuzuEv sistemi ile ev almak ve yatırım yapmak isteyenler uygun koşullar ile mülk sahibi olabilmektedir.