G Marin fiyatları metrekaresi bin 800 TL

Mar Yapı’nın, Bayramoğlu’nda gerçekleştirdiği G Marin fiyatları metrekaresi 1800 ila 2500 TL arasında değişiyor

G Marin fiyatları metrekaresi bin 800 TL

Divan ile Mar Yapı Güneşli’de inşa edilen G Plus at Divan Residence’dan sonra bir işbirliğine daha imza attı. Geleceğin Kalamış’ı olarak nitelendirilen, İstanbul’un yanı başındaki cennet Bayramoğlu’nda Mar Yapı tarafından hayata geçirilen G Marin projesinin rezidans hizmetlerini Divan Grubu üstlendi. G Marin managed by Divan projesinden ev sahibi olanlar concierge, housekeeping gibi hizmetlere Divan’ın otelcilik alanındaki kalitesi ve üstün hizmet anlayışıyla sahip olacaklar.

G Marin mağdurları evlerine kavuştu
Arazi arayışları sonrasında yarım kalmış bir projeyi devralmayı tercih ettiklerini ifade eden Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “Böylelikle hem mağdur edilmiş 96 aileyi evlerine kavuşturduk hem de çeşitli nedenlerle yarım bırakılmış inşaatların sektörde yarattığı ve yaratacağı olumsuz havayı, beraberinde getireceği güven sorununu ortadan kaldırmış olduk. Bu arada bizim projemizle Bayramoğlu yeniden hayat bulacak. Güneşli’de G Plus’la yarattığımız etkiyi burada da yaratacağız ve bölge, inşaatçılar için yatırım üssü haline gelecek” şeklinde konuştu.

G Marin ne zaman teslim edilecek?

İlk etabın anahtar teslimleri Ekim 2013’te yapılacak. Projenin ikinci etabını ise 2014 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

G Marin Fiyatları
G Marin managed by Divan projesinin 35 bin metrekare arazi üzerinde iki etapta toplamda 556 konuttan oluşuyor.
1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçeneklerinin yer aldığı G Marin fiyat listesine baktığımızda metrekare fiyatları bin 800 ila 2 bin 500 TL arasında değiştiğini görmekteyiz.

İki sosyal tesisin yer alacağı projede sauna, fitness salonu ve yüzme havuzları yer alıyor. G Marin’in konsepti ve nitelikli sosyal donatılarının yanı sıra Divan Grubu’nun vereceği rezidans hizmetleri bölgedeki tüm projelerden farklılaşmasını sağlıyor.

G Marin nerede?


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: G Marin managed by Divan nerede?


G Marin managed by Divan iletişim:
Web: www.gmarin.com.tr
Tel: 444 1 536