G Marin’in yarısı 1 ayda satıldı

Mar Yapı’nın Bayramoğlu’nda hayata geçirdiği G Marin managed by Divan projesi konut alıcılarından büyük ilgi gördü. Yaklaşık bir ay önce lansmanı yapılan 556 dairelik projede konutların yarısından çoğu satıldı

G Marin’in yarısı 1 ayda satıldı

30.10.2013 / Posta Gazetesi

Mar Yapı’nın Anadolu yakasındaki ilk projesi G Marin managed by Divan, konut alıcıları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sanayi ve teknoloji merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken ve Bayramoğlu’nda hayata geçirilen G Marin managed by Divan’da konutların yüzde 50’den fazlasının satışı tamamlandı.

İlk etap teslime hazır

İki etap olarak planlanan G Marin managed by Divan’da ilk etap konutların teslimlerine önümüzdeki günlerde başlanacağını söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök “2013 yılında devraldığımız bu projede geliştirdiğimiz model ve özenli bir çalışmayla hem ailelerin mağduriyetlerini giderdik hem de atıl kalmış bir projeyi canlandırarak bölgenin de değerini yükselttik. Toplamda 556 dairenin yer alacağı projede ilk etap olarak belirlediğimiz blokları teslim edilir noktaya getirdik. Satışa çıktığımız bir ay içerisinde de hem ilk hem de ikinci etaptaki dairelerimizin yarısından fazlasının satışını gerçekleştirdik. Oturuma başlayacak daire sakinleri Divan Grubu’nun sağlayacağı ayrıcalıklı yönetim hizmetlerinden yararlanabilecekler” şeklinde konuştu.  

190 bin TL’ye 2+1 daireler

G Marin managed by Divan 35 bin metrekare alan üzerinde 15 blok olarak inşa ediliyor. 200 dairesi ilk etapta olmak üzere projede toplam 556 konut bulunuyor. 33 ila 215 metrekare aralığında daire büyüklüklerine sahip projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin tükendiği ilk etapta satışı devam eden 2+1 ve 3+1 dairelerin fiyatları 190 bin ile 419 bin 500 TL arasında değişiyor. Projede teslimine başlanacak ilk etabın ardından ikinci etaptaki daireler Aralık 2014’te teslim edilecek.