G Marin Managed by Divan’da yaşam başladı

Bayramoğlu, Mar Yapı ve Divan işbirliğiyle hayata geçen G Marin Managed by Divan’ın yüzde 65’i satıldı ve ilk etapta yaşam başladı

G Marin Managed by Divan’da yaşam başladı

10 Şubat 2014 / emlakwebtv
Bayramoğlu, Mar Yapı ve Divan Grubu'nun yeni projesiyle eski günlerine dönüyor. Divan kalitesi ve hizmet anlayışıyla ev sahiplerini buluşturan G Marin Managed by Divan’ın yüzde 65’i satıldı ve ilk etapta yaşam başladı. Son yıllardaki gelişim ve değişimiyle geleceğin Kalamış'ı olarak nitelendirilen İstanbul'un eski sayfiyesi olan Bayramoğlu’nda, G Marin Managed by Divan projesinin de değişime önderlik yapacağı belirtiliyor.

G Marin Managed by Divan’da konum
G Marin Managed by Divan, Gebze-Halkalı arasında çalışması planlanan Marmaray’a üç dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, D 100 karayoluna beş dakika mesafede bulunuyor.

G Marin Managed by Divan’ın yüzde 65’i satıldı ve ilk etapta yaşam başladı
Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, Bayramoğlu'nun gelişiminin kendilerini cezbettiğini söylerken bölgenin potansiyelinin de bu gelişime açık olduğunu belirtti. “Divan Grubu ile Güneşli G Plus projesindeki başarılı işbirliğini G Marin projesine de taşımak istedik. Bunun için de bir zamanlar villaları ve güzel bahçeleriyle bir zamanlar ‘Küçük Amerika’ olarak adlandırılan Bayramoğlu’nu seçtik. Mağdur edilmiş 89 aileyi evlerine kavuştururken, yarım bırakılmış inşaatların sektörde yarattığı ve yaratacağı olumsuz havayı, beraberinde getireceği güven sorununu ortadan kaldırdık” diyen Özkök, projenin yüzde 65’nin tamamen satıldığını, birinci etapta yaşamın evsahiplerinin taşınmasıyla başladığını belirtti.

Proje Bilgisi: G Marin Managed By Divan