G Marin Managed by Divan metrekaresi 1.850 TL

G Marin Managed by Divan’da, deniz manzaralı son kalan 3+1’lerin metrekaresi 1.850 TL’den başlıyor

G Marin Managed by Divan metrekaresi 1.850 TL

Mar Yapı ve Divan Grubu, Bayramoğlu’nda tek emsal oluşturan GMarin Managed by Divan projesiyle bölgeye yeni bir soluk getirdi. Divan kalitesi ve hizmetiyle yatay mimarideki, marina ve deniz manzaralı G Marin Managed by Divan'ın ilk etabının 1+1 ve 2+1’lerin tamamı satıldı ve yaşam başladı. Şimdi ise son  3+1 dairelerin satışı sürüyor.

G Marin Managed by Divan, Mar Yapı güvencesiyle, İstanbul’a en yakın, en iyi bilinen sayfiye bölgesi Bayramoğlu’nda inşa ediliyor. Deniz manzaralı, 180 ile 200 metrekare konut alternatifleri bulunuyor. 3+1 konutların tamamı beş katlı bloklardan oluşurken, sahiplerine hemen oturabilme ayrıcalığı sunuluyor. İsteyenler Divan Grubu’nun ayrıcalıklı rezidans hizmetlerinden de yararlanabiliyor.

G Marin Managed by Divan fiyatları

G Marin Managed by Divanda ilk etabının 1+1 ve 2+1’lerin tamamı satıldı ve yaşam başladı. Şimdi ise son  3+1 dairelerin satışı sürüyor. Projede deniz manzaralı, 180 ile 200 metrekare alternatifli 3+1 konutların tamamı beş katlı bloklardan oluşuyor.  Fiyatlar ise metrekaresi 1.850 TL başlıyor.

G Marin Managed by Divan  

G Marin Managed by Divan nerede?

G Marin Managed by Divan, İstanbul’a en yakın, en iyi bilinen sayfiye bölgesi Bayramoğlu’nda inşa ediliyor. Yatay yerleşim alanı olarak tasarlanan G Marin Managed by Divan, merkezi konumu ve iş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika, Marmaray’ın Bayramoğlu istasyonuna 3 dakika, D 100 Karayolu’na 3, - ESKİHİSAR – TOPÇULAR ‘a   8 dakika, TEM’e 5 dakika mesafede yer alan G Marin Managed by Divan, planlanan Körfez – İzmir Otoyoluna bağlantı köprüsüne 15, yine planlanan Bayramoğlu Marina’ya 4 dakika mesafede bulunuyor. Dillere destan Bayramoğlu plajları ise sadece 4 dakikalık uzaklıkta.

G Marin Managed by Divan iletişim bilgileri
Satış Ofisi:
Maryapı  Emek Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Gürsu Sok. No:134 Bayramoğlu Darıca, Kacaeli

Telefon: 444 1 536

Proje Bilgisi: G Marin Managed By Divan