G Marin Managed by Divan Projesi

G Marin bulunduğu konum itibariyle Bayramoğlu'nda sanayi bölgesine ve ulaşım ağına yakınlığıyla dikkat çekmektedir

G Marin Managed by Divan Projesi

G Marin Managed By Divan, Mar Yapı' nın Bayramoğlu'nda hayata geçirdiği bir projedir. G Marin projesi Bayramoğlu'nda ki konut ihtiyacını karşılayacak bir projedir. G Marin bulunduğu konum itibariyle Bayramoğlu'nda sanayi bölgesine ve ulaşım ağına yakınlığıyla dikkat çekmektedir.

G Marin projesi özellikleri
85.247 m2 inşaat alanına yapılan G Marin projesi 16 bloktaki toplam 556 konuttan oluşmaktadır. Farklı metrekarelerde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerden oluşmaktadır. G Marin projesinde bloklar az katlı ve birbirinden uzaktadır. Terasları deniz manzaralıdır. Club Hous'e ve yürüyüş parkurları G Marin sahiplerine sunulan ayrıcalıklardandır. G Marin de daire sahipleri isterlerse misafir ilişkileri, faks fotokopi gibi çeşitli ofis hizmetleri ve rezervasyon hizmetleri satın alabilirler. Bunun yanında fatura ödeme, benzin alma, özel alışveriş, kurye, postalama, alışveriş hizmetleri, Housekeeping, kuru temizleme, çamaşırhane, havalimanı transferi, boat service, şoförlü araç, şoför, uçak bileti gibi ek hizmetlerden de satın alabilirler.

G Marin Projesi konumu
G Marin projesi konumu sanayi bölgesine, İzmit Körfez Köprüsü Projesi, Bayramoğlu Marina Projesi ve Marmaray Hızlı Tren buluşma noktası gibi önemli yerlere yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 dakika, Pendik İDO İskelesi'ne ve Marina'ya 15 dakika, Marmaray Hızlı Tren İstasyonu'na 3 dakika, E5'e 3 dakika, TEM' e 5 dakika, Formula 1 Pisti'ne 18 dakika mesafededir. Ayrıca etrafındaki okul, Üniversite, alışveriş merkezi ve hayvanat bahçesi' ne yakınlığıyla dikkat çekmektedir.

Projenin 1 etap bitiş tarihi Ekim 2013, 2 etap bitiş tarihi Aralık 2015'tir. Ev almak isteyenler yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanabiliyorlar.

G Marin Projesi adres ve iletişim bilgileri
Adres: Maryap Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş
Emek Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Gürsu Sk. No: 134 Bayramoğlu/Darıca/Kocaeli
Telefon: 444 1 536

 

Proje Bilgisi: G Marin Managed By Divan