G Marin ödeme planı

G Marin ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat ile hemen taşınma imkanı bulunuyor

G Marin ödeme planı

G Marin Bayramoğlu’nda Mar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde 556 adet konuttan meydana gelen G Marin kampanyaları da dikkat çekiyor. G Marin ödeme planına değinmeden önce G Marin projesi özelliklerinden bahsedelim.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana gelen G Marin daire büyüklükleri 41 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen G Marin projesinde dubleks daireler de yer alıyor. G Marin 16 bloktan meydana geliyor.

G Marin özellikleri
-Fitness merkezi
-Güneşlenme terası
-Yürüyüş parkuru
-Deniz manzarası
-Açık ve kapalı yüzme havuzu
-Bilardo
-Kapalı ve açık otopark
-Süs havuzu
-Vitamin bar
-Çocuk oyun alanları

G Marin ödeme planı
G MArin ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat talep ediliyor. Hemen taşınma imkanı sunulan G Marin kampanyası kapsamında ise aidat Mar Yapı tarafından karşılanıyor.

G Marin fiyatları
G Marin fiyatları 95 bin TL’den başlıyor.

G Marin nerede?
G Marin projesi konumu sanayi bölgesine, İzmit Körfez Köprüsü Projesi, Bayramoğlu Marina Projesi ve Marmaray Hızlı Tren buluşma noktası gibi önemli yerlere yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 dakika, Pendik İDO İskelesi'ne ve Marina'ya 15 dakika, Marmaray Hızlı Tren İstasyonu'na 3 dakika, E5'e 3 dakika, TEM' e 5 dakika, Formula 1 Pisti'ne 18 dakika mesafededir. Ayrıca etrafındaki okul, Üniversite, alışveriş merkezi ve hayvanat bahçesi' ne yakınlığıyla dikkat çekiyor.

G Marin adres bilgileri: Emek Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Gürsu Sk. No: 134 Bayramoğlu/Darıca/Kocaeli

G Marin iletişim bilgileri
Telefon: 444 1 536

Firma Bilgisi: Mar Yapı
Proje Bilgisi: G Marin Managed By Divan