G Marin'de fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor

Mar Yapı imzasıyla hayata geçirilen G Marin Managed by Divan'da satışlar sürüyor. Projede fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor

G Marin'de fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor

Mar Yapı imzasıyla Bayramoğlu'nda hayata geçirilen G Marin Managed by Divan projesinde satışlar sürüyor. Projede sınırlı sayıda daire 145 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

G Marin Managed by Divan'da fırsat sürüyor

Mar Yapı Bayramoğlu'nda hayata geçirdiği G Marin Managed by Divan'da sınırlı sayıda dairenin satışını sürdürüyor. Yatırımcıyı Divan ayrıcalıklarıyla buluşturan projede fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor. Az katlı binaları, geniş yeşil alan donatıları, yatay mimarisi ve özel sosyal alanlarıyla sakin ve konforlu bir yaşam hazırlayan G Marin Managed by Divan, 1+1, 2 +1 ve 3+1 tipi konut seçeneklerinden oluşuyor. 

G Marin Managed by Divan projesi

Stüdyo dairelerin 37 metrekare ile 46 metrekare arasında değişiklik gösterdiği G Marin Managed by Divan 'da 1+1 tipi dairelerin büyüklüğü ise 69 metrekare ile 91 metrekare arasında farklılık gösteriyor.  2+1 ve 2+1 tubleks dairelerin 116 metrekare ile 131 metrekare arasında şekillendirildiği projede 3+1 ve 3+1 dubleks dairelerin büyüklükleri 179 ila 203 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede toplam 556 adet seçkin daire  bulunuyor. 

G Marin'de fiyatlar 145 bin TL'den başlıyor

Özel sosyal donatılar

Projede ayrıca özel sosyal donatılara ve yaşam alanlarına yer veriliyor. Açık ve kapalı havuz, sinema odası, SPA, fitness ve çeşitli sosyal aktivite alanlarına yer verilen G Marin Managed by Divan'da site yönetimini, otelcilik ve yeme içme sektörünün önde gelen markalarından Divan markası üstleniyor. 

G Marin projesi nerede?

Bayramoğlu Marina projesi ve Marmaray Hızlı Tren buluşma noktası olarak ön plana çıkan Bayramoğlu'nun en iddialı projelerinden biri olan G Marin Managed by Divan Türkiye'nin en önemli sanayi bölgelerine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Pendik İDO İskelesi ve Pendik Marina'ya 15 dakikalık mesafede konumlanan proje Marmaray Hızlı Tren İstasyonuna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 dakika, E-5 ve TEM Otoyolları’na 3 dakika mesafede yer alıyor

Firma Bilgisi: Mar Yapı
Proje Bilgisi: G Marin Managed By Divan