G Plus’ın ilk etap ofisleri satışta

Mar Yapı’nın Güneşli’de hayata geçirdiği karma projesi G Plus’da birinci etap ofisleri satışa çıktı. Ofislerin metrekare fiyatı 5 bin lira

8 Haziran 2012

Mar Yapı’nın hayata geçirdiği G Plus projesi, Güneşli’de yükselmeye devam ediyor. 32 bin metrekare üzerinde 3 etaptan oluşan karma projenin 1. Etabında 254 konut, 40 mağaza ve 3 bin 900 metrekare planlanabilir ofis alanı mevcut. Büyüklükleri 77 ile 146 metrekare arasında değişen ofisler  metrekaresi 5 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ticari ünitelerin büyüklükleri ise 33 metrekare ile 704 metrekare arasında değişiyor.
İnşaatının yüzde 90’ı tamamlanan birinci etapta anahtar teslimleri Aralık 2012’de yapılacak.
Mayıs ayı itibariyle satışına ve kiralanmasına başlanan ticari ünitelere gelen talepleri değerlendirdiklerini söyleyen Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “G Plus projesinde amacımız; kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturmak. Bu doğrultuda ticari üniteler için de önemli firmalarla görüşüyoruz. Bunların arasında Türkiye’nin önde gelen gıda firmaları da bulunuyor” dedi. İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak görülen Güneşli’nin hızla geliştiğini kaydeden Özkök, “Satışı tamamlanan ilk etaptaki konutlar yüzde 42 prim yaptı. Konutlarda olduğu gibi ticari ünitelerin de prim potansiyeli yüksek. G Plus, kalitesi ve sunduğu hizmetlerle Güneşli’ye yeni bir soluk kazandıracak” dedi.  
Atatürk Havalimanı’na ve ana arterlere yakın bir lokasyonda yer alan G Plus projesinin ilk etabında 450 araçlık kapalı, 60 araçlık açık olmak üzere toplamda 510 araç kapasiteli otopark, yüzme havuzu, Fin hamamı, squash, fitness, spa, sauna ve masaj odalarıyla farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüpleri ve “kolaylık merkezi” bulunuyor.  
İnşaatına ve satışına Mart 2012 tarihinde başlanan G Plus projesinin ikinci etabında ise Divan Grubu’nun işleteceği 282 daireli Divan Residence at G Plus ile 140 odalı bir otel ve bir alışveriş arkadı yer alıyor. 

Proje Bilgisi: G Plus