G YOO projesi Güneşli'de!

G YOO projesi Güneşli Yalçın Koreş Caddesi üzerinde hayata geçiriliyor

G YOO projesi Güneşli'de!

17 bin 500 metrekare alan üzerinde Mar Yapı tarafından konumlandırılan G YOO projesi Güneşli'de yer alıyor. 6 bin 500 metrekare ticari alana sahip olan G YOO projesinde 721 adet daire bulunuyor. Bu daireler 1+0, 1+1, 2+1 şeklinde tasarlanırken büyüklükleri 47 metrekare ile 113 metrekare arasında değişiyor.

Suyabatmaz Demirel Mimarlık ve Phillippe Starck tarafından tasarlanan G YOO projesi, üçgen mimariden oluşuyor. Kuzey cephede hiçbir dairenin bulunmadığı G YOO projesindeki ticari birimler ise Mar Yapı tarafından kiralanıyor.
G YOO projesi özellikleri arasında SPA, fitness, çok amaçlı eğlence alanları, açık-kapalı havuzları, Business Lounge gibi özellikler bulunuyor.

G YOO projesi 200 milyon TL yatırım bedelle inşa edilmiş olup, lansmana özel fiyatlarla satışa çıkmıştır. G YOO projesi fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre lansmana özel G YOO satılık daire fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor. G YOO projesi ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı bulunuyor.

G YOO projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan G YOO Güneşli'de yer alıyor. G YOO projesi Basın Ekspres Caddesi'ne yakın konumu ile dikkat çekiyor.

G YOO projesi iletişim bilgileri
Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 A/2 Güneşli Bağcılar İstanbul Türkiye
Tel: 0 212 655 23 60-61
Fax:0 212 550 10 28
E-posta: info@maryapi.com.tr