G YOO Projesi!

G YOO projesi Güneşli'de Mar Yapı tarafından 17 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

G YOO Projesi!

G YOO projesi Mar Yapı tarafından 17 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. G YOO projesi Güneşli'de toplam 721 adet daireden meydana geliyor. G YOO projesinde yer alan daireler 1+0, 1+1, 2+1 şeklinde tasarlanıyor. G YOO projesi daire büyüklükleri 47 metrekare ile 113 metrekare arasında değişiyor. G YOO projesi 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilmekte olup, Suyabatmaz Demirel Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Bunların dışında G YOO projesi iç mimari Phillippe Starck tarafından gerçekleştiriliyor.

Üçgen mimari konsepti ile Güneşli'de dikkat çeken G YOO projesi konutlar dışında ticari birimlere de yer veriyor. Kuzey cephede hiçbir dairenin bulunmadığı G YOO projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. G YOO projesi özellikleri arasında SPA, fitness, çok amaçlı eğlence alanları, açık-kapalı havuzları, Business Lounge gibi özellikler bulunuyor.

G YOO projesi fiyatları lansmana özel indirimlerle konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Metrekare birim üzerinden hesaplanan G YOO projesi satılık daire fiyatları 4 bin 500 TL'den başlıyor ve maksimum 6 bin 500 TL'ye kadar çıkabiliyor. G YOO projesi ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sağlanıyor.

G YOO projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan G YOO projesi Güneşli'de yer alıyor. G YOO projesi Basın Ekspres Caddesi'ne yakın konumu ile dikkat çekiyor.

G YOO projesi iletişim bilgileri
Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:38 A/2 Güneşli Bağcılar İstanbul Türkiye
Tel: 0 212 655 23 60-61
Fax:0 212 550 10 28
E-posta: info@maryapi.com.tr