Galata İş Melekleri

Galata İş Melekleri, site hayatını kolaylaştıran internet ve mobil üzerinden yönetilmesini sağlayan Mapps'e yatırım yaptı

Galata İş Melekleri

1 Mart 2013 / emlakwebtv
Melek yatırımcı kavramının Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Galata İş Melekleri üyeleri, site yaşamında hayatı kolaylaştıran, site sakinlerinin tüm ihtiyaçlarının internet ve mobil platform üzerinden yönetilmesini sağlayan Mapps Konut Yönetim Platformu'na yatırım yaptı.

Aslı Tuana Yazıcı Ergüven, Mehmet Karlıdağ, Yusuf Natan ve Vedat Karako'nun girişimciliği ile konut sakinleri ve yönetimlerinin kullanımına yönelik olarak geliştirilen Mapps, verilen hizmetin kalitesini artırmaya da imkan tanıyor.
Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, "Mapps, konut ve site yönetimini kolaylaştırarak verimliliği artırmaya yönelik uygulamalar geliştiriyor. Bu sebeple Mapps'in hizmetleri, hem evde oturanlar hem de apartman/site yönetimi için büyük bir katma değer yaratıyor. GBA üyeleri olarak, Türkiye'deki bu açığı görüp iş fırsatına döndüren Mapps'e yatırım kararı aldık" açıklamasında bulundu.

Mapps, sitelere paket ve gönderi takibi, teknik destek ve temizlik talebi yönetimi, yönetim duyuruları, sosyal tesis rezervasyon yönetimi, concierge hizmetleri, kuru temizleme, taksi, çiçekçi, bakkal, etkinlik organizasyon, araç kiralama gibi birçok farklı hizmetler sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.
Kullanıcılar, Mapps'in kendilerine sunduğu tüm imkanlardan, web üzerinden ve mobil uygulamalar aracılığıyla cep telefonlarından yararlanabiliyorlar.
www.mapps.com.tr
www.galatabusinessangels.com