Galatasaray basketbolunun isim sponsoru Odeabank oldu

Odeabank arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Odeabank, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı’nın isim hakkı sponsorluğunu üstlendi

Galatasaray basketbolunun isim sponsoru Odeabank oldu

24 Eylül 2013 / emlakwebtv
24 Eylül 2013 Salı günü, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da işbirliğinin ilan edildiği basın toplantısına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Odeabank Genel Müdür Hüseyin Özkaya katıldı.

Ünal Aysal: “Odeabank ile işbirliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz”
İmza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal “ Sektöre hızlı bir giriş yaparak atılımlarıyla fark yaratan genç marka Odeabank ile işbirliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu birliktelik dahilinde kadın basketbol takımımızın yeni adı Galatasaray Odeabank oldu. Ayrıca yeni dostumuz Odeabank, erkek basketbol takımımızın forma ve antrenman malzemelerinin sırt reklam hakkını da alarak Galatasaray Liv Hospital’ın co-sponsorluğunu üstlendi. Galatasaray Spor Kulübü olarak Odeabank ile işbirliğimiz sayesinde takımlarımızın nice başarılarına beraber şahitlik edeceğimize inancım tam” dedi.

Başkan Ünal Aysal işbirliği ile ilgili olarak önemli bir noktanın altını da şu sözleriyle çizdi “Anlaşmamız kapsamında Türk Telekom Arena’da, Galatasaray Spor Kulübü’nün Odeabank gibi genç, dinamik ve heyecanlı taraftar grubunun yer aldığı Kuzey Tribünü’ne de Odeabank ismini veriyoruz. Bundan sonra büyük zaferleri coşkuyla hep birlikte kutlayacağımıza inanıyorum”.

Özkaya: “İşbirliğimizin başrolünde başarıya duyduğumuz tutku var”
Odeabank Genel Müdürü Hüseyin Özkaya ise “Türk sporunun köklü kurumlarından Galatasaray Spor Kulübü’ne, bugüne kadar ülkemize büyük gururlar yaşatan basketbol ekiplerimize destek vermekten onur duyuyoruz. Kendi sektörümüzün genç oyuncularından biri olarak, dinamik yapımıza bu denli uyum sağlayan önemli bir paydaş edindik. Bu işbirliğinin temelinde başarıya duyulan tutku var” dedi.