Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den

Ankara'da Gamador İnşaat imzası ile hayata geçirilen Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den

Ankara'da Gamador İnşaat imzası ile hayata geçirilen Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Klasik ve modern çizgilerin hakim olduğu bir mimariye sahip olan projede bloklar birbirinin manzarasını kesmeden tasarlandı. 

10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Gamador Koru Evleri 4+1 tipinde büyüklükleri 210 metrekare olarak tasarlanan 103 adet daireden meydana geliyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Gamador Koru Evleri'nde her katta 2 daire bulunuyor. 

Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den

Örnek dairesi hazır durumda olan Gamador Koru Evleri projesinde daireler üç cepheye sahip. İki bloktan oluşan projede bloklar 30 katlı olarak tasarlandı. Dairelerin banka kredisine uygun durumda olduğu Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Gamador Koru Evleri projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, tenis kortu ve kameralı güvenlik mevcut. Dairelerde ise çamaşır odası, ebeveyn banyosu ve giyinme odası bulunuyor. 

Gamador Koru Evleri fiyatları 590 bin TL'den

Gamador Koru Evleri nerede? 

Ankara Etlik'te Yozgat Bulvarı üzerinde hayat bulan Gamador Koru Evleri, Etlik Forum AVM'ye 2 dakika, Ostim Sanayi Bölgesi'ne 15 dakika, Etlik merkeze ise 10 dakika mesafede yer alıyor. Proje, 1 milyon metrekareden büyük bir arazi üzerinde kurulan Kent Ormanı'na da komşu konumda yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Gamador İnşaat
Proje Bilgisi: Gamador Koru Evleri