Garanti Koza’dan ev kazanma şansı

Shopping Fest kapsamında 9-29 Haziran tarihleri arasında alışveriş yapanlar Garanti Koza’dan 3+1 daire kazanma şansına sahip olacak

Garanti Koza’dan ev kazanma şansı

30 Mayıs 2012

Garanti Koza’nın sponsorluğunda 8 Haziran Cuma akşamı Taksim Gezi Park Konser Alanı’nda düzenlenecek Hadise konseriyle başlayacak İstanbul Shopping Fest kapsamında alışveriş yapanlar, aynı zamanda ev sahibi olma şansı da elde edecek. Garanti Koza’nın aynı zamanda çekiliş sponsorluğu yaptığı, 9 – 29 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Shopping Fest kapsamında bir talihli Koza Evleri’nden 3+1 daire kazanacak. 

‘Hem alışveriş yapacak hem ev sahibi olacak
Garanti Koza tarfından yapılan açıklamada, “Garanti Koza’nın çekiliş sponsorluğu yaptığı İstanbul Shopping Fest kapsamında bir talihli, tüm binaların güneşe baktığı Bahçeşehir’in yükselen değeri Koza Evleri’nden 3+1 daire kazanacak” denildi.
Sponsorluk ile ilgili açıklamalarda bulunan Garanti Koza Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Baykal, “Bahçeşehir Koza Evleri Sitesi; TEM Ispartakule gişe çıkışları yanında 10 bin metrekarelik alan içinde konumlandırılmış birbirinden özel 9 blok ve 262 daireden oluşan eşsiz bir site. 8 bin 250 metrekare yeşil alana sahip site; dinlenme ve yürüyüş alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna ve buhar odası, masaj odası, tenis kortu, kamelya, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, kafeterya ve terası ve sosyal tesisi barındırıyor. İstanbul Shopping Fest’in çekiliş sponsorluğunu üstlenerek, İstanbul’un ayrıcalıklı konut projesi Koza Evleri’nden 3+1 daire hediye edecek olmanın mutluluğu yaşıyoruz” diye konuştu.

Hadise Konseri’nin de sponsoru Garanti Koza
Power FM DJ’i Funky C’nin açılışını yapacağı 8 Haziran, Cuma günü gerçekleşecek parti, Taksim Gezi Park konser alanında kurulacak olan sahnede şova dönüşecek. Saat 19.00’da başlayacak gecenin açılış grubu ise farklı gösteriyle nam salan Zalinde olacak. Yurt dışından gelecek olan grup, 10 kişilik ekibiyle muhteşem bir perküsyon şovu sergileyecek. Ödüllü müzik grubu Model’le devam edecek olan gece, misafirlerine coşkulu anlar yaşatacak.
Garanti Koza’nın sponsorluğunda gerçekleştirilecek konser ile Hadise birbirinden eğlenceli şarkıları ve dans şovlarıyla konuklara yaklaşık 2 saat boyunca  doyamayacakları bir performans sergileyecek. Festivale damgasını vuracak olan gece, uzun saatler misafirlerine renkli ve dopdolu bir açılış partisi yaşatacak.  Festivalin açılışı konserlerin ve şovların yanı sıra çeşitli sürprizleriyle de misafirlerine farklı bir atmosfer sunacak.

Firma Bilgisi: Garanti Koza