Garanti Koza’nın evi sahibini buldu

Garanti Koza, İstanbul Shopping Fest sponsorluğu kapsamında düzenlediği çekilişle, bir kişiye ev hediye etti

Garanti Koza’nın evi sahibini buldu

13 Eylül 2012 / emlakwebtv
Garanti Koza’nın İstanbul Shopping Fest 2012 sponsorluğu kapsamında üstlendiği görevler sona ulaştı. Firma, şenlik açılış etkinliği kapsamında ilk olarak Hadise konserine destekçi oldu.
Garanti Koza, şenlik boyunca alışveriş yapan talihliler arasında Milli Piyango İdaresi’nce yapılan çekilişle bir de ev hediye etti. Bu hediyeyle birlikte Garanti Koza’nın festivale katkısı 500 bin TL’ye ulaştı.

Talihliye Bahçeşehir Koza Evlerinden 3+1 daire
9-29 Haziran 2012 tarihleri arasında kredi kartı kullanarak 25 TL üzeri alışveriş yapan kişilerin katılmaya hak kazandığı çekiliş, Milli Piyango İdaresi’nce 24,5 milyon işlem arasından yapıldı. Çekilişin en büyük talihlisi ise Kadir Özdemir oldu. Özdemir, Garanti Koza’nın, Bahçeşehir Koza Evleri projesinden bir adet 3+1 daire kazandı.
Özdemir’in daire kazandığı proje, 10 bin metrekarelik alan içerisinde 8 bin 250 metrekarelik yeşil alana sahip. Ayrıca, projede dinlenme ve yürüyüş alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, tenis kortları bulunuyor. Bahçeşehir Koza Evleri, Tem Ispartakule gişe çıkışında konumlanıyor.

Firma Bilgisi: Garanti Koza