Garanti Koza Park satılık daire!

Garanti Koza Park satılık daire büyüklükleri 50 ila 250 metrekare arasında değişiyor

Garanti Koza Park satılık daire!

Garanti Koza Park satılık daire büyüklükleri 50 ila 250 metrekare arasında değişiyor. 200 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Garanti Koza Park 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 4 bin 600 adet dairenin yer aldığı Garanti Koza Park, Garanti Koza İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

Garanti Koza Park satılık daire!

Garanti Koza Park teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Koza Park projesi 7 bloktan meydana geliyor. Projede bloklara Sedef, Kınalı, Burgaz ve Heybeli adı veriliyor. Projede aynı zamanda 160 ticari ünite bulunuyor. 

Garanti Koza Park Bahçeşehir fiyatları ise 250 bin lira ile 900 bin lira arasında değişiyor. Garanti Koza Park detaylı fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgiler için satış ofisini arayabilirsiniz. 

Garanti Koza Park satılık daire!

Garanti Koza Park sosyal donatıları içerisinde; yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, spa, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, iskele, kapalı otopark, Türk hamamı ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor. 

Garanti Koza Park projesi Bahçeşehir'de yer alıyor. Projenin 3. havalimanı, Kanal İstanbul ve metroay direk bağlantısı olması dikkat çekiyor. Garanti Koza Park adres bilgisi şöyle; Esenkent Mahallesi Akbatı AVM arkası Bahçeşehir _ Esenyurt - İstanbul 

Firma Bilgisi: Garanti Koza Inşaat
Proje Bilgisi: Garanti Koza Park