Garanti Mortgage'den 24 Kasım'a özel fırsat

Garanti Mortgage, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel bir Mortgage kampanyası başlattı. Kampanyadan tüm öğretmenler ve eşleri yararlanabilecek

Garanti Mortgage'den 24 Kasım'a özel fırsat

24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle öğretmenlere özel Mortgage kampanyasının duyurusunu yapan Garanti, avantajlı kredi seçenekleri sunacak. 2 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya tüm öğretmenler ve eşleri katılım gösterebilecek.

Garanti Mortgage'den 250 TL hediye bonus
Öğretmenler gününe özel mortgage kampanyasından yararlanmak isteyen tüm öğretmenler ve eşlerinin Garanti şubelerine gitmeleri yeterli olacak. İnternet sitesi üzerinden ve telefon hattıyla da başvuruların yapılabileceği kampanyaya katılım gösterenlere, avantajlı faiz oranlarına ek olarak 250 TL hediye bonus verilecek.

 

Garanti Mortgage'den 24 Kasım'a özel fırsat

 

Öğretmenlere özel fırsatlar
Garanti Mortgage'nin ev sahibi olmak isteyen öğretmenlere gözel bir kampanyayı hayata geçirdiklerini vurgulayan Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay:

" Tüm öğretmenlerimiz ve eşleri, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilirler. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin de kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler ve eşleri Garanti şubelerine gelerek, telefon bankacılı ve internet sitesinden başvuru yapabilecek.