Garden Hill Bahçelievler Projesi ayrıcalıkları!

Garden Hill Bahçelievler konut projesi, Özkanca Yapı tarafından inşa edilmektedir

Garden Hill Bahçelievler Projesi ayrıcalıkları!

Garden Hill Bahçelievler konut projesi, Özkanca Yapı tarafından inşa edilmektedir. Garden hill Bahçelievler projesinde toplam 212 adet konut bulunmaktadır. Konutları 7 bloktan oluşan yapılarda konumlanması planlanmaktadır. Garden Hill Bahçelievler projesinde, çeşitli büyüklükte daireler yer almaktadır. 2 oda bir salon bulunduğu gibi, 3 oda bir salon, 4 oda bir salon da bulunmaktadır.

Garden Hill Bahçelievler Projesi ayrıcalıkları
Birçok sosyal aktivitelerin ve sosyal alanların bulunduğu Garden Hill Bahçelievler projesinde, hamam, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness center, çok amaçlı salon da yer almaktadır. Oldukça prestijli be nezih bir proje olan Garden hill Bahçelievler projesi, birçok merkezi noktalara yakındır. Konum olarak, önemli yerlere yakın olması ve ulaşımın kolay sağlanması nedeni ile tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Atatürk havalimanı gibi, ulaşımın en önemli noktasına olan yakınlığı ile avantaj sağlamaktadır. Güvenliğin oldukça önem kazandığı günümüzde, Garden Hill Bahçelievler projesinde, konut sahiplerine bu anlamda başarılı hizmetler sunulmaktadır.

Garden Hill Bahçelievler Projesi ödeme kolaylıkları
7 gün 24 saat güvenlik hizmetlerinin sorunsuz işlemesi için, güvenlik hizmetlerine titizlikle yaklaşılmaktadır. Garden Hill Bahçelievler projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere, yapılacak olan ödeme planı kapsamında yüzde 12 indirim fırsatı sunulmaktadır. Son derece kaliteli ve prestijli konutlar olmasına önem verilmektedir. Garden Hgardegarill Bahçelievler projesinin Mart 2016 yılında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanmaktadır.

 

Proje Bilgisi: Garden Hill Bahçelievler