Garden Hill Projesi

Garden Hill projesi Özkanca Yapı ve Girişim imzası ile İstanbul Bahçelievler'de hayata geçiriliyor

Garden Hill Projesi

Garden Hill projesi Özkanca Yapı ve Girişim imzası ile İstanbul Bahçelievler'de hayata geçiriliyor. 212 adet konutun yer aldığı proje 24 bin 660 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Garden Hill projesi satılık daire büyüklükleri 85 metrekare ile 149 metrekare arasında değişiyor. 

2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Garden Gill projesi daire sahibi olacaklara çocuk oyun alanları, Türk hamamı, fitness merkezi, basketbol sahası, kapalı otopark, voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, sauna, voleybol sahası ve yürüyüş parkuru gibi imkanlar sunuluyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, intercom sistemi, merkezi ısıtma ve duşakabin. 

 

Garden Hill Projesi

 

Garden Hill projesi fiyatları 465 bin lira ile 941 lira arasında değişiyor. Projede daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Garden Hill Bahçelievler projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebiliyorsunuz. 

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi'nde hayata geçirilen Garden Hill projesi Tem'e ve Atatürk Havalimanı'na 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Garden Hill projesi 7 bloktan meydana geliyor. Daire sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek sosyal donatıların yer aldığı Garden Hill az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor. 

 

Garden Hill Projesi

 

Garden Hill projesi adres bilgisi : Yenibosna Merkez Mahallesi, Çeşme Sokak No: 11 Bahçelievler - İstanbul 

Garden Hill projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 54 71 
Web adresi : www.gardenhillbahcelievler.com
E-posta adresi : info@gardenhill.com.tr

"Garden Hill Projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Garden Hill Projesi

Garden Hill Projesi

Garden Hill Projesi

Garden Hill Projesi

Firma Bilgisi: Özkanca Yapı Ve Girişim
Proje Bilgisi: Garden Hill