Gary Keller'den başucu kitabı

Sektörün Amerikalı devi Keller Williams Kurucu Ortağı Gary Keller'in, gayrimenkul danışmanları için kaleme aldığı Milyoner Gayrimenkul Danışmanı kitabı Türkçe'ye çevrildi

Gary Keller'den başucu kitabı

Amerikalı gayrimenkul devi Keller Williams Kurucu Ortağı Gary Keller'den, gayrimenkul danışmanlarına başucu kitabı. Keller'in, bilgi, tecrübe ve deneyimlerine yer verdiği Milyoner Gayrimenkul Danışmanı (MGMD) adlı kitabı Türkçe olarak raflardaki yerini aldı.

Gayrimenkul danışmanına öğütler
New York Bestseller listesinden inmeyen ve bugüne kadar 1 milyon adet satan kitap, başarıyı hedefleyen danışmanlara adım adım milyonlar kazanan bir danışman olabilmenin püf noktalarını sunuyor. Keller'in bilgi ve tecrübelerini aktararak, 2004 yılında Milyoner Gayrimenkul Danışmanı (MGMD) adıyla hazırladığı kitabı, Altın Kitaplar Yayınevi tarafından artık Türkçe olarak raflardaki yerini aldı. İlk yayımlandığı dönemde Business Week Bestseller olan kitap, bugüne kadar bir milyon adet sattı.

Milyoner Gayrimenkul Danışmanı
Başarıyı hedefleyen ancak eğitim ve bilgi eksikliğinden dolayı bir türlü hayallerine ulaşamayan gayrimenkul danışmanlarına yol gösterdiği kitabında Keller, danışmanların bütçe, organizasyon ve müşteri potansiyeli yaratma modellerinin temel kavramlarını anlatmanın yanı sıra milyoner gayrimenkul danışmanlarını diğer danışmanlardan ayıran düşünce yapılarını anlatıyor. "Net 1 milyon dolar kazanmak için bir gayrimenkul danışmanı ne yapmalı?' sorusuna da yanıt aranan kitapta, adım adım gayrimenkul danışmanlık işini milyon dolar kazandıran bir iş haline dönüştürmenin yolları ve püf noktaları sıralanıyor.

Mega danışmana nasıl dönüşürsünüz?
Kitabın, sunduğu model ve sistemlerle, adeta mega danışmana dönüşmenize olanak sağlayan bir iş planı niteliğinde olduğunu belirten Keller, bilgi, veri, araştırmaların yanı sıra kitapta sektörün en başarılı ve mega danışmanları ile yapılan röportajların yer aldığını sözlerine ekledi.

Los Angeles Times'tan yorum
Gayrimenkul danışmanları için yol gösterici niteliği taşıyan kitap, Los Angeles Times'ta Robert J. Burs tarafından kaleme alınan değerlendirme yazısıyla da gündeme geldi. Burs, kitap için " Mega, başarılı olmak isteyen tüm danışmanların kesinlikle okuması gereken bir kitap. Keşke, yıllar önce sektöre girdiğimde milyon dolar kazanabilmem için beni de adım adım yönlendiren bir rehber olsaydı" ifadelerini kullandı.