Gate of Anatolia iletişim bilgileri

ACK Grup Gate of Anatolia satış ofisine 0 216 642 3 225 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Gate of Anatolia iletişim bilgileri

18 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Sancaktepe’de inşa edilen Gate of Anatolia projesi ACK Grup tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 377 adet daire, Gate of Anatolia Çarşı ve Gate of Anatolia AVM’den meydana gelen Gate of Anatolia Sancaktepe daire büyüklükleri 75 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. Gate of Anatolia ofis ve mağaza büyüklükleri de 750 metrekare olarak tasarlanıyor.

16 bin metrekare yeşil alana sahip olan Gate of Anatolia özellikleri arasında da yüzme havuzları, fitness salonu ve saunaların bay ve bayanlara ayrı özel olarak inşa edildiği sosyal tesislerde ayrıca, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş parkuru, parklar, kafe ve restoranlar bulunuyor. Gate Of Çarşı ve Gate Of Anatolia Alışveriş Merkezi'nde de ihtiyaçların rahatça karşılanabileceği dükkan ve mağazalar inşa ediliyor.

Gate of Anatolia fiyatları
Bugün lansmana çıkan Gate of Anatolia fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Gate of Anatolia satılık daire fiyatları 2 bin 500 TL’den başlıyor. Gate of Anatolia residence daire fiyatları da 3 bin 300 TL’den satışa sunuluyor.

Gate of Anatolia ödeme planı
Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Gate of Anatolia ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 9 indirim sağlanıyor. Ayrıca yüzde 40 peşinat ve 30 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Dairelerin yanı sıra, Gate Of Çarşı ve Gate Of Anatolia Alışveriş Merkezi içinde dükkan ve ofis alanlarının da satışa sunulduğu Gate of Anatolia projesinde yer alan ticari alanlar için KDV oranı yüzde 18 olarak belirleniyor. Gate of Anatolia teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Gate of Anatolia İletişim Bilgileri
Web: http://www.gateofanatolia.com/
Telefon: 0216 642 3 225

Firma Bilgisi: Ack Group
Proje Bilgisi: Gate Of Anatolia