Gate of Anatolia ödeme planı!

Lansmana çıkan Gate of Anatolia ödeme planı kapsamında yüzde 9 indirim dışında vade farksız 30 ay taksit imkanı sağlanıyor

Gate of Anatolia ödeme planı!

18 Haziran 2014 / Emlakwebtv
ACK Grup tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Gate of Anatolia projesi 4 blok şeklinde inşa ediliyor. Rezidans ve alışveriş merkezinden meydana gelen gate of Anatolia projesi 377 adet daireden oluşuyor. Gate of Anatolia satılık daire büyüklükleri 75 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. Balkonlu bir şekilde dairelerin tasarlandığı Gate of Anatolia Evleri’nde 16 bin metrekare alan da yeşil alan için ayrılıyor.

Gate of Anatolia özellikleri
Yüzme havuzları, fitness salonu ve saunaların bay ve bayanlara ayrı özel olarak inşa edildiği sosyal tesislerde ayrıca, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş parkuru, parklar, kafe ve restoranlar bulunuyor. Gate Of Çarşı ve Gate Of Anatolia Alışveriş Merkezi'nde de ihtiyaçların rahatça karşılanabileceği dükkan ve mağazalar inşa ediliyor.

Gate of Anatolia ödeme planı
Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Gate of Anatolia ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 9 indirim sağlanıyor. Ayrıca yüzde 40 peşinat ve 30 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Dairelerin yanı sıra, Gate Of Çarşı ve Gate Of Anatolia Alışveriş Merkezi içinde dükkan ve ofis alanlarının da satışa sunulduğu Gate of Anatolia projesinde yer alan ticari alanlar için KDV oranı yüzde 18 olarak belirleniyor. Gate of Anatolia teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Gate of Anatolia İletişim Bilgileri
Web: http://www.gateofanatolia.com/
Telefon: 0216 642 3 225

Proje Bilgisi: Gate Of Anatolia