Gayrimenkul devlerinden Vestel'e büyük ilgi

Vestel, Sign Of The City yarışması kapsamında mutfak ürünlerini sergilediği standıyla Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinin büyük ilgisini çekti.

Gayrimenkul devlerinden Vestel'e büyük ilgi

Vestel,  Sign Of The City yarışması kapsamında mutfak ürünlerini sergilediği standıyla Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinin büyük ilgisini çekti. Bu isimlerden biri olan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu da , standı ziyaret ederek; Vestel ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldu.

Vestel yeni ankastre serisiyle teknoloji ve doğallığı bir araya getirdi
Türk inşaat ve gayrimenkul sektörüne değer katmak amacıyla inşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirildiği Sign Of The City Yarışması'nın sponsorları arasında yer alan Vestel, standında Davlumbaz, Ocak ve Fırın'dan oluşan Rustik Ankastre Mutfak Serisi ve Çok Bölmeli Entegre Soğutucusunu sergiledi.

Kır yaşamının doğallığını ve huzurunu mutfaklara taşıyan Rustik Ankastre Serisiyle dikkat çeken Vestel, ürünlerin kolay temizlenebilme özelliği ve farklı ihtiyaçlara uygun pişirme opsiyonları ile de fark yarattı. Rustik Serisi ankastre ürünler krem renginin sade şıklığı ile de mutfakları göz alıcı hale getiriyor.

Vestel'in standında yer alan Türkiye'nin en geçiş hacimli Exclusive serisi el yapımı buzdolabı göz kamaştırdı. Çok Bölmeli Entegre Soğutucu, paslanmaz çelik yüzeyi ile kolay kullanımı, şıklığı ve hijyeni bir arada sunarken; kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Exclusive 6D, çok amaçlı soğutma, dondurma ve saklama bölmeleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Ürün, İç aydınlatmaları, kullanımı kolaylaştırılmış çekmeceleri, çekmeceli şişe rafları ve nemli saklamaya ayarlanabilir gıda bölmesi ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.