Gayrimenkul’e dair her şey ‘bilgi’de

İstanbul Bilgi Üniversitesi; geliştirmeden pazarlamaya, değerlemeden finansman ve hukuka kadar gayrimenkul sektörüne dair tüm konuları içeren özel bir eğitim hazırladı

Gayrimenkul’e dair her şey ‘bilgi’de

23 Ekim 2013 / emlakwebtv
Son yılların en gözde sektörleri arasında yerini alan gayrimenkulde kariyer yapmak ya da kendini geliştirmek isteyenler için İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden büyük fırsat..! İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü (GHE) arasında yapılan işbirliği sonucu düzenlenen ‘Gayrimenkul Yatırım & Geliştirme Sertifika Programı’nda, gayrimenkul sektöründe geliştirmeden pazarlamaya, değerlemeden finansmana ve hukuka kadar ihtiyaç duyulabilecek tüm konuların eğitimleri verilecek.

‘Yaşam boyu eğitim merkezi’
İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin ‘Yaşam Boyu Eğitim Merkezi’ Bilgi Eğitim tarafından üniversitenin Santral Kampüsü’nde, 16 Kasım 2013-O8 Şubat 2014 tarihleri arasında verilecek eğitimler toplam 102 saat sürecek. Geliştirme, pazarlama, mimari konsept, yatırım ve finansmanı içeren modül; tasarım, yönetim, vergisel düzenlemeler, şirket yapılandırmaları ve değerlendirme uzmanlığından oluşan farklı bir modül ile hukuk uzmanlığının yanı sıra proje ziyaretleri ve incelemeleri kapsayan modül olmak üzere dört farklı modülden oluşan sertifika programında, ihtiyaca göre modül seçilerek eğitim alınabilecek.

Uzmanlarından güncel bilgiler
Prof. Dr. Sedat Ayanoğlu, Prof. Dr. Zerrin Yılmaz, Şehir Plancısı Hüseyin Oflaz, Yrd. Doç. Dr. Taner Ayanoğlu, Dr. Duygu Erten, Y. Mimar Ayşe Hasol Erktin, Av. Serhan Koçaklı, Av. Ali Yüksel, Av. Canan Tanöz, Nurbanu Akşit Çiçekdağı, Buket Hayretçi, Aydın İşletme, Ersun Bayraktaroğlu, Neşecan Çekici, Ramazan Karakurt, Bülent Babaoğlu, Hakan Eren gibi alanında uzman profesyonellerin, akademisyenlerin ve hukukçuların eğitim vereceği sertifika programının katılımcıları her türlü güncel bilgi, uygulama ve kaynağa da ulaşabilecek.

Bilgi Eğitim yetkilileri, inşaat taahhüt firmalarının yöneticilerinden emlak brokerlarına, belediye çalışanlarından gayrimenkul finansmanı yapanlara kadar bu sektördeki tüm profesyonelleri ayrıca yeni bir kariyer fırsatı arayanları bu sertifika programına katılmaya çağırdı. Sertifika programının toplam dört modülden oluşan bedeli ise 2.750 TL.