Gayrimenkul satışları hareketlenecek

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendiren 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, "Belirsizlik ortadan kalktı. Bu da gayrimenkul satışlarını hareketlendirir" şeklinde konuştu

Gayrimenkul satışları hareketlenecek

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından gayrimenkul sektörü sonuçları değerlendirmeye başladı. 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, seçimlerle birlikte belirsizliğin ortadan kalktığını, böylece gündemin siyasetten ekonomiye döneceğini vurgulayarak, "Faizlerdeki düşüş devam eder. Bu da gayrimenkul satışlarını hareketlendirir" dedi.

Dün gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin bir açıklama yapan 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, “12 yıllık başarılı bir başbakanlıktan sonra Sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturdu. Halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanı olan Erdoğan’ı kutluyor sonuçların herkes için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Gündem ekonomiye döner
Seçimlerin ilk turda sonuçlanmasının çok önemli olduğunu ifade eden Dündar, “Belirsizlik ortadan kalktı. Gündem siyasetten tekrar ekonomiye döner. Faizlerdeki düşüş devam eder. Bu da gayrimenkul satışlarını hareketlendirir” diye konuştu.