Gayrimenkul sektörünün gözü bu fuarda

Antalya'nın en büyük yatırım fuarı " Real Estate Investeurasia-Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı 23-26 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

Gayrimenkul sektörünün gözü bu fuarda

Gayrimenkul sektörü gözünü 23-26 Haziran 2016 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek olan Real Estate Investeurasia-Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı'na dikti. Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanı Menderes Türel, Investeurasia etkinliğini "Antalya'nın en büyük yatırım fuarı..." olarak tanımladı. 

Türel: "Gayrimenkul,Antalya'nın yükselişinde kilometre taşıdır"
Fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada gayrimenkul ve yatırım alanının Antalya'nın yükselişinin en önemli kilometre taşı olduğunu söyleyen Türel etkinliğin dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olacağını vurguladı.  Gayrimenkul ve yatırım sektörünün en önemli temsilcilerinin Antalya'da misafir edileceğini ve dünyanın her yerinden milyonlarca turist ağırlayan kentin, Real Estate&Investeurasia ile katılımcılara ev sahipliği yapacağını belirten Türel:

"Antalya'mızın bütün dinamiklerini bir araya getirecek olan bu fuar ile Antalya Büyükşehir Belediyemizin de destekleriyle, sektör temsilcileri, sivil toplum örgütlerimiz ve fuara katılacak olan yatırımcılarımızla el ele vererek, Türkiye'nin en büyük yatırım fuarının gerçekleştirileceği kanaatini taşıyoruz." dedi. 

Real Estate&Investeurasia Antalya fuarı
23-26 Haziran 2016 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilmesi planlanan Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı Real Estate&Investeurasia T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği ve Antalya Büyükşehir Belediyesi gibi kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Emlak Konut GYO tarafından da destekleniyor. Fuarın medya sponsorları arasında emlakwebtv.com da bulunuyor.