Gayrimenkul sektörünün gözü büyük ödülde

Türk İnşaat ve Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları, başvuruları 15 Haziran'da başlayan "Sign of the City Awards" ödüllerine büyük ilgi gösteriyor

Gayrimenkul sektörünün gözü büyük ödülde

Türkiye'nin en büyük inşaat firmaları ve gayrimenkul projelerinin yarışacağı "Sign of th City Awards" yarışmasına başvurular 15 Haziran'da başladı. 19 kategorinin ödüllendirileceği yarışmaya sektörden yoğun ilgi sürüyor. Yarışma için son başvuru tarihi ise 14 Ağustos olarak belirlendi. 

Türkiye'nin en iyileri belirlenecek
Gayrimenkul önde gelen inşaat firmaları ve projelerinin ödüllendirileceği, Sign of the City Awards, başvuruların başladığı 15 Haziran'dan itibaren büyük bir ilgiye sahne oldu. Gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik amacıyla düzenlenen etkinliği başlangıç kriterleri, Uluslararası denetim ve danışmanlık firması EY Türkiye tarafından denetlenecek. 

Teknik eleme ile yapılan başvuruların değerlendirilmesinin ardından, jüri üyeleri her kategorinin en iyisini seçecek. Finale her kategoriden 5 aday kalacak. İkinci aşamayı geçen 5 proje son olarak, bütün jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Güzin Konuk’un başkanlığını yaptığı, sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı Sign of the City Awards 2015 jürisinin final değerlendirmesi sonucunda her kategoriden sadece 1 adet proje ödüle hak kazanacak.