Gayrimenkul sektörünün itibarı masaya yatırılacak

14. Gayrimenkul Zirvesi'nde sektörün farklı paydaşlar gözündeki algısı ve itibarını değerlendiren araştırmanın sonuçları açıklanacak

Gayrimenkul sektörünün itibarı masaya yatırılacak

GYODER, İNDER ve KONUTDER işbirliğiyle gerçekleştirilen 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde sektörün farklı paydaşlar gözündeki algısı ve itibarı tartışılacak.

Araştırma sonuçları açıklanacak
GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) ve KONUTDER (Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği) işbirliği ve talebi ile ESOMAR üyesi bağımsız araştırma şirketi ERA Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen sektörel algı araştırmasının sonuçları 03 Aralık Çarşamba günü 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde açıklanacak.

14. Gayrimenkul Zirvesi, zengin içeriği, sektörü yakından ilgilendiren konu başlıkları, çarpıcı konukları ve sürprizleriyle 2014 yılını değerlendirirken, 2015'in yeni rotasını çizecek.

14. Gayrimenkul Zirvesi'nde uzman konuklar
2000 yılından bu yana GYODER tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve uluslararası bir markaya dönüşen Gayrimenkul Zirvesi'nde, bu yıl yine bilgi yüklü bir gayrimenkul buluşması yaşanacak. Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör temsilcileri, kamu yetkilileri ve uzmanlar bir araya gelerek, gayrimenkul sektöründeki önemli gelişmeleri değerlendirecek. Zirvenin bu yılki teması "1/100.000'den 1/1000'e Gayrimenkul Sektörü" olacak.