Gayrimenkul sektörünün liderleri 6. kez toplanıyor

Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 6. kez toplanıyor. 23 Mayıs'ta gerçekleştirilecek toplantıya sektörden yoğun bir katılım bekleniyor.

Gayrimenkul sektörünün liderleri 6. kez toplanıyor

6. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen yöneticilerinin katılımıyla 23 Mayıs'ta toplanıyor. Yoğun bir katılımın beklendiği etkinlik İstanbul Marriott Hotel Şişli'de gerçekleştirilecek. 

Sektör liderleri buluşuyor
MANAGEMENT PLUS Danışmanlık Eğitim tarafından her yıl düzeli olarak organize edilen Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin bu yılki ana teması ise "Ticari ve Alternatif Gayrimenkulde Farklılık Yaratmak" olarak belirlendi. 3 farklı ana oturum üzerinden gerçekleştirilecek Zirve'ye gayrimenkul ve inşaat şirketlerinin yanı sıra, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, portföy yönetimi ve bankacılık firmaları, gayrimenkul değerleme şirketleri gibi geniş bir yelpazede firmaların yönetici ve patronlarının katılımı bekleniyor.

Ana tema: Ticari ve Alternatif Gayrimenkulde Farklılık Yaratmak
Ana teması, Ticari ve Alternatif Gayrimenkulde Farklılık yaratmak olarak belirlenen zirvenin oturumları ve masaya yatırılacak konular ise şu şekilde belirlendi:

  1. Ana oturumun konusu : Ticari ve Alternatif Gayrimenkul Yatırımlarında Farklılık Yaratmanın Önemi
  2. Ana oturumun konusu : Ticari ve Alternatif Gayrimenkul Finansmanının Önemi ve Sektöre Olan Katkıları            
  3. Ana oturumun konusu :Ticari ve Alternatif Gayrimenkul Yatırımlarının Mevcut Durumu ve Tüm Yönleri İle Gelişimi