Gayrimenkul Uzmanlığı eğitimleri başladı

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan ‘gayrimenkul uzmanlığı’ sertifika programının ilk dersi 6 Aralık Cumartesi günü yapıldı

Gayrimenkul Uzmanlığı eğitimleri başladı

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan 'gayrimenkul uzmanlığı' sertifika programının ilk dersi 6 Aralık Cumartesi günü yapıldı. Başarılı olanların Ağaoğlu bünyesinde istihdam edileceği sertifika programının ilk dersi Ağaoğlu My Office'de gerçekleşti.

Ali Ağaoğlu da katıldı
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun, Nişantaşı Üniversitesi işbirliği ile hazırladığı gayrimenkul satış uzmanları yetiştirecek programın ilk dersi Ağaoğlu My Office projesinde gerçekleşti. Derse Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvanlı ve Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin katıldı. 'Gayrimenkul Uzmanlığı' sertifika programının ilk dersinin katılımcıları daha sonra Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürlüğü'ne gelerek projeleri yerinde inceleme fırsatını buldu. 

Hasan Rahvalı: "Sektörümüze uzman bireyler yetişmeye öncülük edeceğiz"
Sertifika programının ilk dersine katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun, sertifika programı sonrasında başarılı olanları bünyesinde istihdam edeceğini belirterek: 'Büyümeye devam eden sektörümüze eğitimli, alanında uzman bireyler yetişmeye öncülük edeceğiz. Konusunda uzman kişiler tarafından verilecek eğitimlerde Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun deneyimli satış uzmanları ve satış müdürleri de bilgi ve tecrübelerini eğitime katılan arkadaşlarımızla paylaşacaklar. Konutder üyesi diğer şirketler de, bu eğitimi başarıyla bitiren arkadaşlarımıza iş imkânı tanıyacak.' dedi.

Alkin: 'Uzman mezun edeceğiz'
Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerem Alkin de program bünyesinde sektörü anlamış, deneyim kazanmış bireylerin yetişmesinde katkıda bulunacaklarını belirterek: 'Mesleğinde uzman arkadaşlar olarak mezun etmeyi amaçlıyoruz. 'Gayrimenkul uzmanlığı' sertifika programının diğer kuruluşlara örnek teşkil etmesini ve sürdürülebilir olmasını diliyoruz' dedi.

Program 8 hafta sürecek
Nişantaşı Üniversitesi'nde, 8 hafta sürecek sertifika programında katılımcılar, 'Dünya'da ve Türkiye'de gayrimenkul sektörü ne durumda?', 'Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun sektör liderliği', 'Etkin iletişim ve algı yönetimi', 'Müşteri ilişkileri yönetimi', 'Konuşma sanatı ve beden dili', 'Yüzler ve isimler', 'Takım çalışması ve motivasyon', 'Sağlıklı yaşam, kişisel trendler', 'Pazarlama ve satış teknikleri', 'Birebir satış', 'Gayrimenkul sektörü mevzuatı', 'Gayrimenkul değerlendirme', 'Bütçe planlama ve fiyatlandırma' gibi hem satışa hem de sektöre yönelik eğitimler alacak.