Gayrimenkul yatırımcılarının jeneratör tercihi

Dünyanın önde gelen Jeneratör Sistemleri markalarından biri olan FG Wilson gayrimenkul yatırımcıları ve işletmecileri tarafından tercih ediliyor

Gayrimenkul yatırımcılarının jeneratör tercihi

Dünyanın önde gelen Jeneratör Sistemleri markalarından biri olan FG Wilson gayrimenkul yatırımcıları ve işletmecileri tarafından da tercih edilmeye başlandı.

Dev projelerde kesintisiz hayat
1966’dan bu yana her ülkedeki global ve yerli yatırımcıların enerji desteğinde öncelikle tercih ettiği marka olan FG Wilson Jeneratör Sistemleri sayesinde, sistemin kullanıldığı her türlü binada örneğin; okul, üniversite, hastane, iş veya ev amaçlı iş kulelerinde ( çok katlı binalarda), konutlarda, residencelarda,avm’lerde, marinalarda,havaalanlarında kullanıcıya daima ve garantili kesintisiz hayat sağlanabiliyor.

FG Wilson Türkiye yatırımlarını geliştiriyor

Türkiye Ceosu Er: 'Büyümeye devam edeceğiz'
Son dönemde Türkiye’nin ve bölgenin önde gelen gayrimenkul yatırımcılarının ve inşaat şirketlerinin en seçkin projeleri için tercih ettiklerini belirten FG Wilson Jeneratör Sistemleri Türkiye-Bölgesel Ceo'su Köksal Er: 'Türkiye ve bölgede FG Wilson’ın yoğun şekilde yatırımcıların teveccühünü kazanmış olmasından büyük memnuniyet duymaktayız. Bu gayrimenkul yatırımları, sonunda; tüketicilerin sürdürülebilir konforlu yaşamdan istifadeleri için yapılmaktadır.Tüketiciye vadedilen kesintisiz hayatı ancak kesintisiz enerji ile sağlanabilir.Bunu da FG Wilson Jeneratör Sistemleriyle sürdürülebilir şekilde yıllardır biz sağlamaktayız. FG Wilson Jeneratör Sistemleri’nin yer aldığı yatırımlarda işletmeye geçtikten sonra kullanıcı memnuniyetinin temel unsuru olan sürdürülebilir enerjiyi kesintisiz sağlıyor olmak en büyük garantimizdir. Girişimciler, yatırımcılar, proje firmaları ve sahipleri ülkemizde ve bölgede yatırım dinamiklerini harekete geçiriyor, biz dejeneratör ihtiyaçları başta olmak üzere gereken sistemlerin tespitinde, problemleri bertaraf ederek ve ürünlerin tedarikinde, projelerin en başından itibaren entegre vekesin çözüm için yanlarında oluyoruz. Beş kıtadaki yedi fabrikamızla, dünyanın tümstratejik bölgelerindeki geniş kapsamlı yedek parça depolarımızla, Türkiye’de bu konuda yetişmiş uzmanlardan oluşan dinamik kadromuzla, gerektiğinde çok özel ve ihtiyaca göre kişiselleştirilmiş projeler için merkezdeki 200 kişilik 'özel proje' ekibimizden de destek alarak çalışıyoruz.' dedi.

FG Wilson'un Türkiye'deki projeleri

1- ADEL Kalem Fabrikası – Anadolu Grubu

        2- Büyükhanlı Holding – Büyükhanlı İş Merkezi

        3- Çırağan Sarayı Kempinski

        4- Deha Yapı – Kent Plaza AVM ( Konya )

        5- Demsa Group – Maçka Oteli

        6- Divan Taşdelen Üretim Tesisi – Divan

        7-ERSA Otel& Kongre Merkezi  -Saraylı Grubu ve Eren Holding

        8- Hyatt Regency Otel&Rezidans – Tavros Grup

        9- İSMEP Okul Projeleri

       10- Kastamonu Entegre MDF Tesisi

       11- Limak İnşaat – Kosova Pristina Havalimanı

       12- LÖSEV – Lösemili Çocuklar Kenti Onkoloji Hastanesi

       13- Malatya Girişim Grubu – Malatya Hilton Oteli

       14- Mesa + İş GYO –  Yatırımları

       15- Metrogarden Alışveriş Merkezi – Suryapı

       16- Prime Development – Gaziantep Prime Mall

       17- Rixos Group -  Rixos Dowtown Antalya

       18- Sultanbeyli Alışveriş Merkezi – Birleşim Grubu

       19- Sur Yapı – Kağıthane Axis AVM