Gayrimenkulde dijital pazarlama dönemi

Büyük bir hızla değişen dijital çağda gayrimenkulün pazarlaması da dijitale doğru kayıyor. Başarıyı getiren gayrimenkulde dijital pazarlama eğitimi ise Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) tarafından veriliyor.

Gayrimenkulde dijital pazarlama dönemi

Dünyada tüm sektörlerde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de başarı elde etmenin kuralları değişiyor. Değişimin merkezinde de hiç şüphesiz dijital teknolojilerin hızla yaşattığı dönüşüm bulunuyor. Dijital dünyanın pazarlama hizmetlerindeki yeri oldukça büyük. Gayrimenkulün pazarlanması da özellikle önümüzdeki yıllarda dijital ortamda büyük yer alacak. Bu değişime ayak uyduranlar ise gayrimenkullerini dijital ortamda pazarlayarak sektörde ön saflarda yer almayı başaracak. Kıyasıya rekabet içinde varlığını sürdüren firmaların bu yeni pazarlama yöntemine vakit kaybetmeden adapte olmaları gerekiyor. Peki, ama nasıl? İşte bu noktada Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortakları Derneği (GYODER) gayrimenkulde dijital pazarlama süreci eğitim semineri veriyor. Gayrimenkulde dijital pazarlama; gyoder eğitimlerinin en beğenilenlerinden biri olarak büyük ilgi gördü ve 16 Haziran Perşembe günü yeniden tekrarlanacak.

Eğitimin içeriği nedir?
Gayrimenkulde dijital pazarlama süreci eğitim seminerine gayrimenkul sektörünün iletişim, pazarlama ve satış departmanlarında çalışan marka yöneticileri, pazarlama uzmanları ve danışmanların katılması tavsiye ediliyor. Ayrıca dijitale ilgisi olan tüm profesyonellerin katılması bekleniyor. Bir çok gayrimenkul markasının dijital medyada çözüm ortağı olan ve Digital House Kurucusu Oytun Akgündüz tarafından verilen eğitimin içeriğinde; dijital pazarlama yöntemleri ve genel özellikleri başta olmak üzere, dijital medya planlama, Google Adwords, Google Analytics Web Analiz, ve raporlaması ve kampanyaların kurgulanması süreci bulunuyor. Toplamda yirmi kişi ile sınırlı olan gayrimenkulde dijital pazarlama süreci eğitim seminerine katılım için GYODER’in internet sitesindeki formu doldurmak gerekiyor.