Gayrimenkulde miras anayasası masaya yatırılıyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği ev EY Türkiye tarafından düzenlenen Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı ile, "Gayrimenkulde Miras Anayasası" sorununu masaya yatıracak. Konferansa Türkiye'nin en önemli hukukçuları katılacak

Gayrimenkulde miras anayasası masaya yatırılıyor

Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği ve Ey Türkiye, Gayrimenkulde Miras Anayasası'nın masaya yatırılacağı "Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı"nı 17 Aralık'ta gerçekleştirecek. Aile şirketlerinin sürdürülebilirliği ve aile varlık ve mülklerine ilişkin konu başlıklarının masaya yatırılacağı konferansa, dünyadan ve Türkiye'den önemli isimlerin katılımı bekleniyor.

Aile varlık ve mülkleri masaya yatırılacak
Türkiye'deki işletmelerin toplamında yüzde 95'lik gibi yüksek bir oranı oluşturan aile şirketlerinin  sürdürülebilmesi için kilit faktörler olarak aile mülkelri ve varlıklarının masaya yatırılacağı konferans gün boyu devam edecek. Aile mülkleri ve yönetimindeki risk ve fırsatlarını yanı sıra, gayrimenkul yatırım pazarı, aile mülklerinin sürekliliğine yönelik değerlendirmelere yapılacağı Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek panellerin moderatörlüğünü de Krea Gayrimenkul Başkanı Hakan Kodal ve Capital Dergisi Yayın Direktörü M. Rauf Ateş yapacak. Söz konusu panellerde, gayrimenkul, hukuk ve portföy yönetimi gibi alanlarda önemli açıklamalar yapılacak. 

Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı 17 Aralık'ta yapılacak
Dünyadan ve Türkiye'den hukuk ve gayrimenkul alanında çalışmalarını sürdüren katılımcılar tarafından yapılacak değerlendirmelere sahne olacak "Aile Varlıkları Yönetimi Konferansı"nda, aile varlıklarının ekonomiye kazandırılması konusu da değerlendirilecek. Konuşmacılar arasında  Suudi Arabistan merkezli Al-Kifah Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Waleed Al Afaleq, EY Global Aile Şirketleri Uzmanlık Merkezi Global Başkanı Peter Englisch, Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu ile Borusan Holding CEO Agah Uğur da yer alacak.