GBC İnşaat dev yatırım atağı

VistaHill Bodrum Evleri ile konut sektörüne adım atan GBC İnşaat, başta et ve süt entegre tesis alanında olmak üzere, 1 milyon 840 bin metrekareye varan kapalı alan inşaatına imza attı. Firmanın, kurulduğu günden bugüne 840 bin metrekare kapalı alan inşaatının altında imzası bulunuyor

GBC İnşaat dev yatırım atağı

Et ve süt entegre tesisleri başta olmak üzere, sosyal-mali, müdendislik, danışmanlık ve kontrollük gibi geniş çerçevede çalışmalarını sürdüren GBC İnşaat, VistaHill Bodrum Evleri Projesiyle de konut sektörüne adım attı. Firma kurulduğu günden bugüne toplam 810 proje ve 1 milyon 840 bin metrekarelik kapalı alan inşaatı gerçekleştirdi. 

Süt ve et entegre tesislerinde uzman isim: GBC 
Konut sektörünün öncesinde et ve süt entegre tesis üretiminde faaliyet gösteren GB Grup, Türkiye genelinde gerçekleştirdiği 225 bin metrekarelik entegre süt ve biyogaz tesisininin yanı sıra , 284 bin metrekarelik büyükbaş hayvan çitfliği inşaatının altına da imza attı. GB Grup bünyesinde faaliyet gösteren GBC İnşaat da Türkiyenin önde gelen firmalarının fabrika inşaatlarını gerçekleştirirken, süt ve et entegre inşaatları başta olmak üzere sektördeki faaliyetlerini sürdürüyor.

GBC İnşaat dev yatırım atağı

GBC İnşaat'tan dev projeler
Son olarak VistaHill Bodrum Evleri Projesiyle konut sektörüne giren GBC İnşaat, şu ana kadar 30'dan fazla betonarme/çelik prefabrik ve konvansiyonel tesis inşaatının altına da imza attı. Toplam 29 daireden meydana gelen Bodrum Vistahill projesini 2016 yılında tamamlamayı planlayan GBC İnşaat yatırımcıya 15 bin 113 metrekarelik bir alan üzerinde 72-205 metrekare arasında değişen konut seçeneği sunuyor. Projede ayrıca, sauna, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, merkezi uydu sistemleri, kapalı otopark gibi sosyal olanaklar da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Gbc Inşaat
Proje Bilgisi: Vistahill Bodrum