Geberit Monolith Plus montajı kolaylık sağlıyor

Geberit Monolith rezervuar modüllerine bir yenisini daha ekliyor

Geberit Monolith Plus montajı kolaylık sağlıyor

26 Mart 2014 / Emlakwebtv
Geberit, tasarım ve fonksiyonelliğin mükemmel teknoloji ile birleştirdiği Monolith rezervuar modüllerine bir yenisini daha ekliyor. Geberit Monolith Plus, rezervuar modülüne eklenen fonksiyonlarla banyolar için ekstra şıklık ve konfor sunuyor.  

Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Monolith ailesinin yeni üyesi Geberit Monolith Plus, sadece tasarımıyla değil etkileyici fonksiyonlarıyla da öne çıkıyor. İleri teknolojiyi, montajı kolay bir tasarım konseptinin arkasında gizliyor. Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu estetik tasarım, kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayarak banyolardaki yerini alıyor.

Geberit Monolith Plus rezervuar modülü sunduğu ek fonksiyonlarla modern banyolar yaratmak isteyenlere şık alternatifler sunuyor. Rezervuara entegre edilmiş koku alma sistemi sayesinde kötü kokular klozetin içinden emiliyor ve seramik petek filtrede temizlenerek ortama geri veriliyor. Dokunmatik tuşlar, deşarj süreci nazikçe başlatıyor. Yedi farklı renk seçeneği ile sunulan ComfortLight özelliği kullanıcıyı uzaktan algılıyor, banyoya girdiğinizde otomatik olarak devreye giriyor ve banyoda hoş bir atmosfer yaratıyor.

Seçkin Renk Alternatifi Geberit Monolith Plus’ta
Geberit Monolith Plus rezervuar modülleri banyonuzu tasarlarken hayal bile edemeyeceğiniz imkanlar sunuyor. Yere oturan ve asma klozetlerle ve Geberit AquaClean modelleriyle uyumlu Geberit Monolith Plus rezervuar modülü, sunduğu siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle göz doldurarak stil sahiplerine hitap ediyor.

Minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. Bu fonksiyonlarıyla banyolarda şıklık ve konfor sağlayan Geberit Monolith Plus, montaj esnasında binada yapısal bir değişiklik gerektirmiyor. Bu, hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük bir avantaj sağlıyor.