Geberit'ten yeni nesil sifon

Farklı banyo tasarımlarıyla dikkat çeken Geberit, kendini temizleyen ve tıkanma problemini ortadan kaldıran sifon ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor

Geberit'ten yeni nesil sifon

Farklı banyo tasarımlarıyla dikkat çeken Geberit, kendini temizleyen ve tıkanma problemini ortadan kaldıran sifon ürünlerini tüketicinini beğenisine sunuyor.

Optimize akış sağlamak için geliştirilen Geberit lavabo sifonları, yüksek bir direnaj kapasitesi ve tıkanmayı önleyen kendi kendini temizleme etkisini evlere taşıyor. Lavabolarda tıkanıklık yaşanmasına izin vermeyen Geberit lavabo sifonları, tıkanıklığın yarattığı kötü kokuları da böylece ortadan kaldırıyor. Kendini milyonlarca kez kanıtlamış olan Geberit lavabo sifonları U tipi, T tipi ve gömme lavabo sifonu seçenekleriyle akış mühendisliğinin benzersiz bir örneği. Bu mühendisliğin geliştirdiği evrensel tasarımı sayesinde her lavaboya uyum sağlayan Geberit T tipi sifonlarıyla da lavabolarda Geberit tecrübesini her evde/yerde yaşayın. 

Duvar arkasına gizlenebilen sifon
Ürünleriyle küçük alanlarda bile yerden tasarruf eden Geberit, gömme sifonları ile pratik ve engelsiz bir çözüm sağlıyor. Estetik gövdeleri ve kullanışlı tasarımları sayesinde duvar arkasına gizlenebilen Geberit lavabo sifonları, lavabonun altında yer tasarrufu sağlıyor. Uzun kullanım ömrüyle Geberit lavabo sifonları, korozyona karşı koruma sağlamak için yüksek kaliteli plastikten üretilerek kullanıcısına maksimum fayda sağlıyor.