Gebze Konut Projeleri 2015!

Gebze Konut Projeleri 2015 yılında henüz bir hareketlenme olmasa da TOKİ tarafından alt gelir grubuna yönelik projeler inşa ediliyor

Gebze Konut Projeleri 2015!

Gebze konut projeleri detaylarına bakmadan önce bölgenin detaylarını inceleyelim. Gebze konut projeleri hızla devam ederken, sanayileşme sebebi ile yerleşim yerlerinin arttığı Gebze’de çalışmalar da hızlanıyor.

Kocaeli’ye bağlı olan Gebze, Türkiye'nin ekonomik açıdan en gelişmiş altı ilinden biridir.  Gebze, doğusunda Dilovası İlçesi, batısında Darıca, Çayırova ve Tuzla İlçeleri, güneyinde İzmit Körfezi, kuzeyinde ise Şile İlçesi ile komşudur. Gebze, Marmara sahiline 7 km., İzmit'e 49 km., İstanbul'a 45 km. uzaklıkta bulunmaktadır. Bu da Gebze konut projeleri artışına sebep olmaktadır. Yeni kurulan fabrikalar, o fabrikalarda çalışanların Gebze’ye taşınması, kurulan üniversiteler… Hepsi Gebze konut projelerinin artışına sebep olmuştur.

Gebze Konut Projeleri 2015!

1.Mabeyn Evleri

Gebze Konut Projeleri 2015!


Hemen teslim edilen Mabeyn Evleri Yapıtürk tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 90 adet dairenin bulunduğu Mabeyn Evleri 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Mabeyn Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire tipleri bulunuyor. Mabeyn Evleri büyüklükleri 102 metrekare ile 303 metrekare arasında değişiyor. Mabeyn Evleri 4 blok olarak tasarlanıyor. Mabeyn Evleri’nde banka kredisi ödemeleri yer alıyor.

Mabeyn Evleri adres bilgileri: Barış Mah. Karagöz Cad. YAPITÜRK Şantiyesi Gebze- Kocaeli

2.Adora Villaları

Gebze Konut Projeleri 2015!


Adora Villaları Klan Yapı projesi olup, 6 bin 287 metrekare arsa alanı üzerindedir. Adora Villaları’nda 3+1, 4+1, 6+2, 7+2 daire tipleri bulunmaktadır. Toplam 46 adet villadan oluşan Adora Villaları büyüklükleri 146 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim edilen ve çatı dubleks, bahçe dubleks, tripleks ile fourleks daire tiplerinin yer aldığı Adora Villaları, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 dakika mesafede bulunuyor.

Adora Villaları adres bilgileri: Bayramoğlu Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Sever Sok. No: 4 (İ.M.K.B - Darıca Ticaret Meslek Lisesi Karşısı) Darıca / Bayramoğlu

3.Anadolu Çarşısı

Gebze Konut Projeleri 2015!


Anka Yapı projesi olan Anadolu Çarşısı 500 adet daireden meydana geliyor. Anadolu Çarşısı 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşuyor. Dükkanların da yer aldığı Anadolu Çarşısı 21 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Anadolu Çarşısı hemen teslim ediliyor ve projedeki daire büyüklükleri 65 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor.

Anadolu Çarşısı adres bilgileri: Akse Mah. 526. Sok. No:40 Çayırova/Kocaeli

4.Park Panorama Residence

Gebze Konut Projeleri 2015!


4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerindeki Park Panorama Residence hemen teslim ediliyor. Park Panorama Residence daire büyüklükleri 64 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor. Park Panorama Residence 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Park Panorama Residence Ertaş Ulusoy İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Park Panorama Residence toplam 131 adet daireden meydana geliyor. Park Panorama Residence Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Mutlukent ve Yapı Kredi Bankacılık Üssü'nün yanında, Akbank Bankacılık Üssü ve Kuveyttürk Bankacılık Üssü yakınında ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede bulunuyor. 

Park Panorama Residence adres bilgileri: Akse Mah. Güzeltepe Mevkii (Mutlukent yanı) Çayırova-Gebze/Kocaeli

Gebze nerede?

Gebze Konut Projeleri 2015!