Gedizler Evre nasıl gidilir?

Gedizler Yapı tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Gedizler Evre yol tarifi haberimiz içerisinde yer alıyor

Gedizler Evre nasıl gidilir?

Gedizler Evre 443 adet daireden oluşuyor. Gedizler Yapı tarafından inşa edilen Gedizler Evre Sancaktepe’de yer alıyor. Gedizler Evre projesi kapsamında yer alan daireler stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor ve bu dairelerin büyüklükleri 59 metrekareden başlıyor. Gedizler Evre teslimlerinin de 2015 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

Gedizler Evre özellikleri
55 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Gedizler Evre projesi özellikleri ise şöyle:
Çok amaçlı spor alanları,
Tenis kortları,
Basketbol sahası,
Voleybol sahası,
Mini futbol sahası,
Yürüyüş parkuru,
Bisiklet ve paten yolu,
Açık hava plates alanı,
Fitness,
Sauna,
Vitamin bar,
550 m² açık yüzme havuzu,
Çocuk havuzu,
Yapay göl,
Botanik bahçesi,
Yaş gruplarına göre çocuk oyun alanları,
Havuz cafe
Kapalı/açık otopark alanları.

Gedizler Evre nasıl gidilir?
Kartal Pendik Maltepe Kadıköy vb. Anadolu yakası sahil tarafından gelenler için;
Kartal E-5 den Tem bağlantı yoluna girin. Gişelere gelmeden hemen önce Sancaktepe Şile çıkışından çıkıp yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Avrupa yakasından, Ümraniye gibi köprü yolları üstünden gelenler için;
Şile otoyoluna girin, Çekmeköy’ü ve Madenleri geçin. Sancaktepe sapağından girin. Sancaktepe merkeze geldikten sonra Samandıra - Sultanbeyli tabelalarını takip edin. Askeri alan sağınızda kalacak şekilde düz devam edin. Askeri alan bitimindeki ışıklardan düz devam edin 50m sonra (Abdurrahman Gazi Türbesi Tabelasından) ilk sola dönün. Sokağın sonunda sola devam edin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 2. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Ankara tarafından veya TEM paralı otoyolundan gelenler için;
Kartal çıkışından çıkın. Gişeleri geçtikten sonra hemen Samandıra- Sultanbeyli çıkışından çıkın ve yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda öreceksiniz.

Gedizler Evre iletişim bilgileri
Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No:46 Sancaktepe - İstanbul
Email: info@gedizleryapi.com.tr
Tel: +90 216 311 88 00 Faks: +90 216 311 87 00