Gedizler İkinci Evre'de ön satışlar devam ediyor

Sancaktepe’de hayata geçirilen Gedizler İkinci Evre’de ön satışlar devam ediyor. Projede daire fiyatları 497 bin 299 TL’den başlıyor

Gedizler İkinci Evre'de ön satışlar devam ediyor

Sancaktepe’de hayata geçirilen Gedizler İkinci Evre’de ön satışlar devam ediyor. Projede daire fiyatları 497 bin 299 TL’den başlıyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı İkinci Ev’re projesinin 2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor. İstanbul’un değerli bölgelerinden biri olan Sancaktepe’de yer alan proje 28 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde kuruluyor.

Yüzde 85’i sosyal tesis ve yeşil alandan oluşacak olan İkinci Ev’re projesinde daire büyüklükleri brüt 141 metrekare ila 216 metrekare arasında tasarlanacak. Projede 4 tip 3+1 daire ve tek tip 4+1 normal ve bahçeli dairelere yer verilecek.

3+1 tipindeki daireler fiyatlarının ön satış döneminde 497 bin 200 TL’den başladığı İkinci Evre projesinde toplam 323 adet daireye yer verilecek. Projede her katta 4 ya da 5 daire yer alacak. Proje 2018 yılı içerisin de tamamlanacak.

 

Gedizler İkinci Evre'de ön satışlar devam ediyor

 

Sosyal olanakları ile öne çıkıyor

İkinci Ev’re Gedizler projesinin konut satın alacaklara sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; Havuz başı cafe, Vitamin Bar, 550 metrekare açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Fitness,Saun, Yürüyüş parkuru, Çok amaçlı spor alanları, Tenis kortu, Basketbol sahası,Voleybol sahası, Açık hava pilates alanı, Çocuk oyun alanları,Kapalı/açık otopark alanları bulunuyor.

Sancaktepe’de yükselen proje, 4 bin 100 yataklı Avrupa’nın en büyük Şehir Hastanesi’ne 3, Sancaktepe – Üsküdar Metrosu’na ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor. Projeden Sabiha Gökçen Havalimanı ise sadece 20 dakika mesafede. 

Firma Bilgisi: Gedizler Yapı
Proje Bilgisi: ikinci evre