Gedizler Yapı Ev’re projesi fiyatlar

Gedizler Yapı Ev’re projesi fiyatlar stüdyo daire tipleri 145 bin liradan başlıyor

Gedizler Yapı Ev’re projesi fiyatlar

emlakwebtv
Gayrimenkul sektörüne Ev’re projesiyle hızlı bir giriş yapan Gedizler Yapı, sene sonunda konut sahibi olmanın kapılarını sonuna kadar açıyor. Sene sonuna özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 1 gibi düşük peşinat fırsatı sunuluyor. Her türlü gelir grubuna hitap eden kampanyada birbirinden avantajlı 4 farklı ödeme seçeneği yer alıyor.

Gedizler Yapı, 4 farklı alternatif sunuyor
Gedizler Yapı, markalı konut sektöründeki ilk projesi Ev’re’de sene sonuna özel sunduğu kampanyasında yüzde 1 peşinatla yeni yılda herkesi ev sahibi yapıyor. Ev’re’nin sene sonu kampanyası, düşük peşinat, düşük taksit oranlarıyla dikkat çekiyor. Her gelir grubuna ve her bütçeye uygun ödeme imkânı sunan Gedizler Yapı, 4 farklı alternatif sunuyor.

Gedizler Yapı Ev’re projesi birinci paket
Gedizler Yapı’nın Ev’re projesine düzenlediği Birinci paketinde; Yüzde 1 peşinat oranı sunuluyor. Yüzde 75′ine de banka kredisi kolaylığı sunan şirket, yüzde 12 ara ödemeyi Ekim 2014′te, geriye kalan yüzde 12′lik kısmına ise Mayıs 2015′te ödeme kolaylığı sunuyor.

Gedizler Yapı Ev’re projesi ikinci paket
İkinci paketinde; Yüzde 10 oranındaki peşinat ön plana çıkıyor. Yüzde 60′ına banka kredisi kolaylığı sunulan kampanya kapsamında, yüzde 15′lik ara ödemeyi Ekim 2014′te ve geriye kalan yüzde 15′lik kısmına ise Mayıs 2015′te ödeme ayrıcalığı sunuyor.

Gedizler Yapı Ev’re projesi üçüncü paket
Üçüncü paketinde; Yüzde 50 Peşinata, 30 ay yüzde “0” faiz Dairenin yüzde 50′sini peşin ödemek isteyenlere büyük avantajlar sunan Gedizler Yapı, geriye kalan yüzde 50′lik dilimini de 30 ay yüzde “0” faizle daire sahibi yapıyor.

Gedizler Yapı Ev’re projesi dördüncü paket
Son olarak Dördüncü paketinde; Yüzde 25′ini peşin ödemek isteyenlere, ara ödemesiz yüzde 75′ine banka kredisi kolaylığı sunuyor. Ayrıca şirket bu alternatifte fiyatlarda yüzde 5 iskonto uyguluyor. Türkiye’nin en güçlü otomotiv gruplarından olan Gedizler Grup’un çatısı altında konut sektöründe faaliyetlerini sürdüren Gedizler Yapı, 4 ayrı ödeme planıyla İstanbul’da daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Sancaktepe’de 55 bin metrekare arazinin yüzde 90′luk bölümünü yeşil alana ayırarak, yüzde 10′una inşa edilecek Ev’re konutları 250 milyon lira yatırımla gerçekleştiriliyor. İki etap halindeki projenin ilk etabının inşaatı hızla devam ediyor.

Gedizler Yapı Ev’re projesi fiyatlar
Stüdyo daire tipleri 145 bin liradan,
1+1 daire tipleri 205 bin liradan,
2+1 daire tipleri 335 bin liradan,
3+1 daire tipleri 493 bin liradan,
4+1 daire tipleri 608 bin liradan başlıyor.

Ev’re projesi hakkında detaylı bilgi için: www.ev-re.com

Firma Bilgisi: Gedizler Yapı