Geleceğin temizlik teknolojisi: GoldMaster Multimop

GoldMaster, Türkiye’de ilk defa ultraviyole ışık etkisi ile tam hijyen sağlayan ürünü Multimop buharlı temizleyiciyi müşterilerinin beğenisine sundu

Geleceğin temizlik teknolojisi: GoldMaster Multimop

08 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Küçük ev aletleri kategorisinde genişlemeye devam eden GoldMaster, Multimop buharlı temizleyici ürünü ile temizlik dünyasına yeni bir boyut kazandırıyor. Ultraviyole ışık etkisi sayesinde her türlü döşeme, kumaş minder, koltuk yüzeylerini sterilize edebilen Multimop, ergonomik yapısı ve uç seçenekleri ile evin en dip köşelerine kadar her türlü temizlik ihtiyacını karşılıyor. Hanımların daha rahat ve kolay kullanımı için ikisi bir arada hem dik hem de elde kullanılabilir olarak tasarlanan buharlı temizleyici, yuvarlak fırça başlığı sayesinde donmuş ve inatçı lekelere karşı savaş açıyor.

GoldMaster Multimop, titiz hanımlar için mükemmel temizlik sağlıyor
Yüksek teknoloji ve tasarımıyla göz dolduran GoldMaster Multimop, titiz hanımlar için mükemmel temizlik sağlıyor. Ultraviyole Lamba, sert zemin temizlik özelliği ile parkelerin, taşların aralarında zamanla biriken kir ve tozları kolayca yok ediyor. Uzun fırça başlığı sayesinde de mutfak dolaplarının içini, evdeki vitrinlerin, dolapların en ulaşılmaz köşelerini bile rahatça temizleyebiliyor.

Birçok fonksiyonu bulunan buharlı temizleyicinin ince uçlu açılır başlığı ile evye ve lavobalarda oluşan sararma, pas lekeleri ve birikmiş kirleri kolaylıkla temizleyebilir, spatula başlığı ile fayans aralıkları ve banyo bölgelerinde oluşan lekelere son verebilirsiniz.